Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Skawina

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Skawinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.10

Skawina, czyli miasto leżące nad Skawinką w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, to niewielkie miasteczko, z ludnością nieco przekraczającą 24 tysiące mieszkańców. Skawina, z racji bliskiego sąsiedztwa z Krakowem, należała do opactwa benedyktynów tynieckich, czyli jednego z najbogatszych klasztorów w Polsce.

Prawa miejskie Skawinie nadano już w 1364 roku, ale na terenie miasta nie można znaleźć zbyt wielu zabytków. Jest to spowodowane zniszczeniami, jakich miasto doświadczyło w czasie wojen, które targały Rzeczpospolitą w XVI i XVII oraz XX wieku wieku. Obecnie miasteczko przyjęło formę znacznie bardziej industrialną, co nie pokrywa się co prawda z długą historią miasta, jednak jest naturalne dla szybko rozwijających się niewielkich miejscowości.

Przez Skawinę przebiegają takie ważne drogi, jak: krajowa numer 44 (Gliwice – Mikołów – Tychy – OświęcimZator – Skawina – Kraków), wojewódzka numer 953 (Kalwaria Zebrzydowska – Skawina).

Niechlubnym tytułem, jaki w 2016 roku otrzymała Skawina, jest 12 najbardziej zanieczyszczone miasto w Unii Europejskiej. Jest to wywołane głównie nie przez obecną w pobliżu miasta elektrownię, ale przez niesprawne silniki diesla, które produkują sadzę i tlenki azotu, główne przyczyny powstawania smogu w mieście. Wymiana katalizatora czy filtra DPF, które odpowiadają za redukcję emisji trujących gazów, to niekiedy cena używanego samochodu, stąd też znacznie lepiej jest regenerować i okresowo czyścić katalizatory i filtry cząstek stałych. Poniżej dla Skawiny zebraliśmy ceny usług regeneracji.

Wyczyszczony filtr cząstek stałych w Skawinie
Czyszczenie filtra cząstek stałych w Skawinie

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Skawinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Skawinie 320
Regeneracja filtra FAP w Skawinie 320
Mycie katalizatora w Skawinie 320
Płukanie katalizatora SCR w Skawinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Skawinie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Skawinie 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Skawinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Skawinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Skawinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Skawinie i wygodnie wyślij filtr DPF z Skawiny do regeneracji i czyszczenia

Z Skawiny filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Skawina Rynek Babetty SKA01N 49.973518/19.827311 Wyszukaj
Skawina Osiedle Rzepnik Krakowska SKA01ML 49.981560/19.837271 Wyszukaj
Skawina Stare Miasto Wspólna SKA01A 49.976021/19.830700 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer