Regeneracja filtrów DPF i FAP - Śląskie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Od zawsze barwami Śląska było złoto i błękit i w takich kolorach utrzymane są symbole województwa tak bogatego w naturalne zasoby ziemi. W dowolnym miejscu w Polsce, zapytani o najbardziej charakterystyczny dla Śląska element otoczenia, większość ludzi odpowiada, że to węgiel, jednak pod ziemią śląską skrytych jest znacznie więcej bogactw niż tylko czarne złoto. Wśród zasobów naturalnych znajdziemy także miedź, złoto i wiele więcej. Ropy co prawda na Śląsku nie ma, jednak po drogach województwa najwięcej jeździ samochodów wyposażonych w silnik wysokoprężny. Rozwiązanie jak najbardziej logiczne, ponieważ ekonomia eksploatacji i żywotność silników diesla sprawia, że ergonomia rośnie. Niestety świetne nowoczesne diesle nie są wolne od wad, a mianowicie, po rozwiązaniu technologicznym wszystkich bolączek diesla, włącznie z problemem utrzymania wysokiego stałego ciśnienia w bloku silnika, przeszkodą do swobodnego wykorzystania silników diesla stała się ilość produkowanych przez diesle zanieczyszczeń. Rozwiązanie, jakie radzi sobie z problemem, zainstalowano w układzie wydechowym i jest to filtr cząstek stałych. Zadaniem DPF jest oczyszczanie spalin z obecności cząstek stałych, czyli zanieczyszczeń zbudowanych na cząsteczkach węgla. Sprawność filtra sprawia, że prawie 100% zanieczyszczeń zostaje zatrzymanych wewnątrz filtra, jednak prowadzi to do okresowego zapychania się filtra DPF. Dopalanie sprawdza się tylko do momentu, aż popioły nie zaczopują światła filtra. Regeneracja FAP i DPF prowadzi do oczyszczenia konstrukcji filtra z zalegających popiołów, jednak wymaga odpowiedniego sprzętu. Zadzwoń, by dowiedzieć się więcej o regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów.

 

 

Filtr DPF FAP w województwie śląskim, po naprawie, czyszczeniu, regeneracji
Regeneracja, czyszczenie, naprawa filtrów DPF/FAP i katalizatorów województwo śląskie

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Śląskie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF województwo Śląskie 398
Regeneracja filtra FAP województwo Śląskie 398
Mycie katalizatora województwo Śląskie 398
Płukanie katalizatora SCR województwo Śląskie 398
Naprawa filtra cząstek stałych województwo Śląskie 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych województwo Śląskie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych województwo Śląskie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR województwo Śląskie 250
* metoda prawnie zabroniona

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (województwo Śląskie)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer