Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Słupsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Słupsku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Pomimo że ilość mieszkańców Słupska od lat oscyluje w okolicach 90 tysięcy mieszkańców, jest on jednym z największych miast Polskiego wybrzeża. Nierozłącznie kojarzony z morzem jego symbolikę zachowaną ma zarówno w swoim herbie, jak i we fladze. Nierozłącznie związany z morzem jest również przemysł, jaki w Słupsku rozwija się niemniej prężnie jak w największych metropoliach kraju. Jako miasto funkcjonuje już od końca XIII wieku, a dziś stanowi ważny ośrodek komunikacyjny na mapie logistycznej Polski. W takim mieście jak Słupsk nie może brakować mechaników, więc na 8 dzielnicach-osiedlach znaleźć można dokładnie 48 zakładów, warsztatów i mechaników. Aby łatwo można było wyszukiwać zajmujących się regeneracją filtrów i katalizatorów przygotowaliśmy specjalny panel boczny, na którym wybór odpowiedniej lokalizacji oraz wybór konkretnej usługi (regeneracja filtrów cząstek stałych Dolina Zieleńca lub naprawa katalizatorów Zatorze), aby system przeniósł nas do profilu mechanika. Istnieje również możliwość pozostawienia nam numeru telefonu, a nasi specjaliści sami umówią na wizytę lub regenerację DPF.

Przez teren Słupska przebiegają dwie drogi krajowe: DK21 (Miastko – Suchorze – Słupsk – Ustka) oraz droga ekspresowa S6 (SzczecinGoleniówNowogardKołobrzeg – Ustronie Morskie – KoszalinSławno – Słupsk – LęborkGdyniaGdańsk – Straszyn – Rusocin).

Naprawa filtra DPF FAP w Słupsku.

Naprawione filtry DPF FAP w Słupsku

Naprawa filtrów DPF FAP w Słupsku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Słupsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Słupsku 398
Regeneracja filtra FAP w Słupsku 398
Mycie katalizatora w Słupsku 398
Płukanie katalizatora SCR w Słupsku 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Słupsku 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Słupsku 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Słupsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Słupsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Słupsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer