Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Pomorskie, powiat słupski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Powiat słupski mieści się w północno-zachodniej części województwa pomorskiego. Powiat słupski od zachodu graniczy z powiatem sławieńskim oraz koszalińskim, od wschodu i południa z powiatem bytowskim i lęborskim, a od północy granicę stanowi 57-kilometrowy odcinek wybrzeża Bałtyku. Powierzchnia powiatu słupskiego wynosi 2304 kilometry kwadratowe, liczba jego mieszkańców to około 98 500 osób, a jego siedzibą jest miasto Słupsk.

Na terenie powiatu słupskiego znajduje się Słowiński Park Narodowy położony na Wybrzeżu Słowińskim. Na jego terenie jest wiele unikatowych wydm zwanych "Białymi Górami". Największe rezerwaty na terenie powiatu słupskiego to: Bagna Izbickie, Buczyna nad Słupią, Modła, Torfowisko Pobłockie oraz Wierzchocińskie Jałowce. Główne atrakcje turystyczne w powiecie słupskim to: Muzeum Pomorza Środkowego, Zamek Książąt Pomorskich, Baszta Czarownic, Młyn Zamkowy, Pomnik Powstańców Warszawskich oraz Pomnik Fryderyka Chopina.

Przez teren powiatu słupskiego przebiega droga krajowa numer 21 (Miastko – Suchorze – SłupskUstka), droga krajowa numer 6 (GoleniówPłotyKoszalinLęborkRedaGdynia), droga ekspresowa S6 (Szczecin – Goleniów – NowogardKołobrzeg – Ustronie Morskie – KoszalinSławnoSłupskLęborkGdyniaGdańsk – Straszyn – Rusocin), droga wojewódzka numer 210 (Słupsk – Unichowo), a także droga wojewódzka numer 203 (KoszalinDarłowo – Postomino – Ustka). Powiat słupski znany jest z autoryzowanego serwisu samochodowego, działającego na terenie całego kraju. Wszystko odbywa się za pomocą firmy kurierskiej, która dostarcza zregenerowane filtry cząstek stałych i katalizatory samochodowe. Aby przywrócić sprawność zapchanym filtrom można: wypalić filtr DPF, wyczyścić katalizator SCR, a także zregenerować filtr FAP. Cennik znajduje się poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat słupski

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat słupski 398
Regeneracja filtra FAP powiat słupski 398
Mycie katalizatora powiat słupski 398
Płukanie katalizatora SCR powiat słupski 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat słupski 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat słupski 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora powiat słupski 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF powiat słupski 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat słupski)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer