Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Smart, Parcele

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Smart w Parcelach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR zmienia się w standard w autach Smart z silnikiem samozapłonowym, lecz komponent ten psuje się, z czym poradzić może sobie naprawa katalizatorów w laboratorium pod Parcelami. Zazwyczaj przyczyną uszkodzenia katalizatora samochodowego, spod skrzydeł Smart, trafia się inna wada, jedną z możliwości jest: nieszczelne turbo. Zdobycie maksymalnych pułapów ilości emitowanych gazów spalinowych, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego filtra FAP. Żeby ustrzec się od problemów przy prowadzeniu auta Smart, należy okazjonalnie przeczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, możliwość taka istnieje w warsztacie pod Parcel. Parcele jest jednym z ośrodków, które biją na alarm związany, z dużą zawartością produkowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu marka Smart dąży aby, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Wyszukanie właściwego mechanika w Parcelach przodującego w samochodach Smart może przysporzyć trudności, a także jest czasochłonne. Korporacji Smart nie powiodłoby się zdobycie spodziewanych maksymalnych wyników zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez montowania filtrów FAP. Często usterką, z jaką biedzą się pojazdy znanego koncernu Smart, szczególnie, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony FAP. Przywrócenie wydajności składowych katalizatorów samochodowych w Parcelach dla aut marki Smart jest prawdopodobne, albowiem regeneracja wodno-chemiczna zdołała dotrzeć do Parcel. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów a także regeneracja katalizatorów dla marki Smart, wyszukać można na naszej stronie internetowej, a także w pracowni w Parcelach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Smart w Parcelach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Smart w Parcelach 320
Regeneracja filtra FAP Smart w Parcelach 320
Mycie katalizatora Smart w Parcelach 320
Płukanie katalizatora SCR Smart w Parcelach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Smart w Parcelach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Smart w Parcelach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Smart, usuwanie katalizatora SCR Smart w Parcelach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Smart w Parcelach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Smart w Parcelach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Smart:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer