Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Sokołów Podlaski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Sokołowie Podlaskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Sokołów Podlaski to położone w województwie mazowieckim miasto, które liczy sobie przeszło 18,5 tysiąca mieszkańców. Sokołowa Podlaskiego należy szukać w administracyjnych granicach powiatu sokołowskiego, którego jest oczywiście stolicą, nad rzeką Cetynią. Początki istnienia osadnictwa na terenie Sokołowa Podlaskiego pochodzą jeszcze sprzed naszej ery, a istnienie osady na pewno potwierdzone jest przed 1400 rokiem.

Po przejęciu Sokołowa przez Polaków z rąk Rusów osada rozwijała się i z obronnego, plemiennego grodu w 1424 roku została miastem. Najintensywniejsza ekspansja ekonomiczna miasta nastąpiła wraz z rewolucją przemysłową pod zaborem austriackim. Powstały cukrownie, olejarnie, garbarnie, wiatraki, cegielnia i linia kolejowa, co sprawiło, że znaczenie miasta wzrosło, a sam Sokołów stał się istotnym węzłem komunikacyjnym. Obecnie odzwierciedlenie to Sokołów Podlaski odnajduje w postaci ważnych tras biegnących przez teren miasta, a są to: droga krajowa numer 62 (Siemiatycze – Drohiczyn – Sokołów PodlaskiWęgrówWłocławekStrzelno), droga krajowa numer 63 (WęgorzewoOrzyszKolnoŁomżaSokołów PodlaskiSiedlce – Sławatycze) i droga wojewódzka numer 627 (Sokołów PodlaskiOstrów MazowieckaOstrołęka).

Znacząca ilość podróżnych przemierzających trasy Sokołowa Podlaskiego boryka się z typowymi dla diesla problemami, takimi jak zapchane filtry DPF, czy katalizatory do regeneracji. Są to typowe usterki elementów eksploatacyjnych diesla, dlatego zebraliśmy w tabeli poniżej ceny z Sokołowa Podlaskiego za czyszczenie, naprawę i regenerację filtrów cząstek stałych i katalizatorów.

 

 

Filtr DPF na stole w pracowni, przygotowany do procesu czyszczenia.
Czyszczenie filtra DPF w Sokołowie Podlaskim

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Sokołowie Podlaskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Sokołowie Podlaskim 320
Regeneracja filtra FAP w Sokołowie Podlaskim 320
Mycie katalizatora w Sokołowie Podlaskim 320
Płukanie katalizatora SCR w Sokołowie Podlaskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Sokołowie Podlaskim 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Sokołowie Podlaskim 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Sokołowie Podlaskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Sokołowie Podlaskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Sokołowie Podlaskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Sokołowie Podlaskim i wygodnie wyślij filtr DPF z Sokołowa Podlaskiego do regeneracji i czyszczenia

Z Sokołowa Podlaskiego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sokołów Podlaski Osiedle Zory Węgrowska SPO01A 52.407089/22.221750 Wyszukaj
Sokołów Podlaski Osiedle Wyspiańskiego Wolności SPO02N 52.407681/22.249821 Wyszukaj
Sokołów Podlaski Osiedle Wyspiańskiego Wolności SPO01N 52.407520/22.241560 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer