Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Sosnowiec

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Sosnowcu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.33

Kolejna pozycja na mapie Śląska, którą wprost nie sposób pominąć to oczywiście Sosnowiec. Z racji wielkiej koncentracji ośrodków miejskich na Śląsku, Sosnowiec jest stosunkowo małym, ale bardzo gęsto zaludnionym miastem. Nie brak tu oczywiście wszelkiego rodzaju industrialnych zabudowań i zakładów pracy – jak to w zagłębiu górniczym. Jednak szczególną uwagę zwracamy na mechaników samochodowych. Spora część samochodów w Sosnowcu i okolicach to samochody użytkowe, a więc najczęściej diesle, a więc najczęściej mają problem z zapchanymi filtrami DPF i katalizatorami do czyszczenia. Do pozbycia się problemu wystarczy regeneracja filtra cząstek stałych – dzięki temu, że zdecydujemy się wyczyścić FAP/DPF auto zacznie normalnie zapalać i pozbędziemy się świecącej co kilkadziesiąt kilometrów kontrolki DPF. Dzięki przygotowanemu przez nas serwisowi z mechanikami z Sosnowca można znaleźć najlepszego mechanika w kilka sekund, wystarczy jeden telefon, aby wyczyścić katalizator. Wybierz z panelu bocznego swoją lokalizację lub poszukiwaną usługę i nie trać czasu na dzwonienie po warsztatach. Wyszukuj spośród 5 dzielnic w mieście, wśród przeszło 30 mechaników w Sosnowcu, przekonaj się sam, ile zaoszczędzisz czasu i pieniędzy.


Katalizator utleniający w samochodzie marki SEAT
Regeneracja filtrów DPF FAP i katalizatorów Sosnowiec

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Sosnowcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Sosnowcu 398
Regeneracja filtra FAP w Sosnowcu 398
Mycie katalizatora w Sosnowcu 398
Płukanie katalizatora SCR w Sosnowcu 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Sosnowcu 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Sosnowcu 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Sosnowcu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Sosnowcu 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer