Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Wielkopolskie, powiat śremski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Powiat śremski powstał w roku 1999, w ramach reformy administracyjnej. Powiat śremski mieści się w województwie wielkopolskim, jego siedzibą jest miasto Śrem. Liczba mieszkańców powiatu śremskiego wynosi około 61 100 osób, a jego powierzchnia to 574 kilometry kwadratowe. Powiat śremski sąsiaduje z powiatem poznańskim, powiatem średzkim, powiatem jarocińskim, powiatem gostyńskim oraz powiatem kościańskim.

Przez powiat śremski przebiegają same drogi wojewódzkie, a są to: droga wojewódzka numer 310 (Głuchowo – CzempińŚrem), droga wojewódzka numer 434 (Kleszczewo – KórnikŚrem – Kunowo – GostyńRawicz), droga wojewódzka numer 437 (Dolsk – Koszkowo) i droga wojewódzka numer 436 (Śrem – Pysząca – Książ Wielkopolski – Klęka).

Główne atrakcje w powiecie śremskim to: Łęgi Mechlińskie, rezerwat przyrody Miranowo, Park Miejski imienia Powstańców Wielkopolskich, bocianie gniazdo na kominie, XIX wieczna kamieniczka, Muzeum Śremskie, Dwie Ścięte Kolumny oraz Miejski Park Ekologiczny Imienia Włodzimierza Puchalskiego.

Powiat śremski to także centrum usługowe, ze względu na znajdujące się tutaj warsztaty samochodowe. Punkty technicznej obsługi samochodów w powiecie śremskim specjalizują się w naprawie oraz czyszczeniu filtrów cząstek stałych i katalizatorów samochodowych. Poniżej w cenniku zgromadziliśmy okazyjne ceny, dla powiatu śremskiego, za regenerację DPF FAP i SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat śremski

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat śremski 398
Regeneracja filtra FAP powiat śremski 398
Mycie katalizatora powiat śremski 398
Płukanie katalizatora SCR powiat śremski 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat śremski 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat śremski 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP powiat śremski 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora powiat śremski 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat śremski)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer