Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - SsangYong, Międzybórz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów SsangYong w Międzyborzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardem w pojazdach SsangYong z silnikiem napędzanym ropą, jednakowoż część ta zużywa się, w czym poradzić może naprawa filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Międzyborzem. Standardową wadą, z jaką męczą się diesle znanej marki SsangYong, szczególnie, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Filtry FAP pracują w nieprzeciętnie brudnych warunkach pracy, a dokładnie za kolektorem spalin, w wyniku czego dochodzi do spadku parametrów urządzenia. Znalezienie profesjonalnego zakładu mechaniki w Międzyborzu wyprofilowanego w autach SsangYong może dostarczyć kłopotów, i jest czasochłonne. Cały szereg pojazdów osobowych w Międzyborzu to samochody z silnikiem TDDI posiadające wbudowany FAP, który potrzebuje oczyszczania. Nagminnie sprawcą zapchanego katalizatora SCR, spod skrzydeł SsangYong, bywa inne niedociągnięcie, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Zachowanie limitów ilości emitowanych cząstek stałych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 5, domaga się działającego sprawnie katalizatora SCR. Międzybórz jest jednym z ośrodków, które biją na alarm w związku, z zawartością smogu w miejskim powietrzu Międzyborza, czemu znany producent SsangYong usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Z racji tego, że SsangYong, niczym inne marki koniecznie wymaga do nienagannej pracy nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też warto nadmienić, by w Międzyborzu zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr FAP. Usługi takie jak czyszczenie DPF a także regeneracja DPF dla samochodów producenta SsangYong, zlokalizować można w panelu bocznym, a także u mechanika w Międzyborzu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów SsangYong w Międzyborzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF SsangYong w Międzyborzu 320
Regeneracja filtra FAP SsangYong w Międzyborzu 320
Mycie katalizatora SsangYong w Międzyborzu 320
Płukanie katalizatora SCR SsangYong w Międzyborzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych SsangYong w Międzyborzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych SsangYong w Międzyborzu 1490
Wycinanie filtra DPF SsangYong, usuwanie filtra DPF SsangYong w Międzyborzu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR SsangYong w Międzyborzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora SsangYong w Międzyborzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Międzyborzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu SsangYong

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator SsangYong w Międzyborzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Międzybórz Cło Wrocławska MDB01N 51.403839/17.666321 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer