Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - SsangYong, Staszów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów SsangYong w Staszowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Staszów chlubi się obecnością warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z czyszczeniem katalizatorów samochodowych do samochodów znanej marki SsangYong. Często słabością, z którą męczą się samochody spod znaku SsangYong, zwłaszcza, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony filtr cząstek stałych. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych w Staszowie odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się czyszczeniem DPF FAP do samochodów osobowych SsangYong. Znanej korporacji SsangYong niemożliwe byłoby osiągnięcie oczekiwanych limitów emisji gazów wydechowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF/FAP. Niemało aut w Staszowie to auta z silnikiem JTD posiadający zainstalowany filtr FAP, który nie może obejść się bez mycia. Katalizatory SCR działają w wyjątkowo obciążonym środowisku pracy, a mianowicie w samochodowym wydechu, co wywołuje, że dochodzi do spadku osiągów części. Znalezienie kompetentnego zakładu w Staszowie celującego w autach osobowych SsangYong może być niełatwe, jak również jest mozolne. Staszów należy do ośrodków, jakie biją na alarm w związku, z dużym odsetkiem smogu w miejskim powietrzu Staszowa, czemu słynny producent SsangYong próbuje, przeciwdziałać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP. Ponieważ SsangYong, tak jak inne samochody potrzebuje do sprawnego działania nieuszkodzonych katalizatorów polecamy, żeby w Staszowie zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator SCR. Lista cen czyszczenia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dedykowanych do SsangYong dla Staszowa wstawiono w poniższej sekcji, nie ma przeszkód, by odszukać w tamtej tabeli, jaka jest cena za wykonanie usługi naprawy katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów SsangYong w Staszowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF SsangYong w Staszowie 320
Regeneracja filtra FAP SsangYong w Staszowie 320
Mycie katalizatora SsangYong w Staszowie 320
Płukanie katalizatora SCR SsangYong w Staszowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych SsangYong w Staszowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych SsangYong w Staszowie 1490
Wycinanie katalizatora SsangYong, usuwanie katalizatora SsangYong w Staszowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF SsangYong w Staszowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora SsangYong w Staszowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Staszowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu SsangYong

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator SsangYong w Staszowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Staszów Osiedle Wschód Opatowska SSW01N 50.567089/21.168280 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer