Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - SsangYong, Stryszawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów SsangYong w Stryszawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Stryszawie znajduje się opcja odnawiania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów osobowych SsangYong dzięki bytności laboratorium warsztatu z Stryszawy. Stryszawa jest jednym z centrów, które mają problem związany, z ilością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu znany koncern SsangYong próbuje, przeciwstawiać się, z pomocą katalizatorów samochodowych. Osobówki znanej firmy SsangYong cieszą się nadzwyczajnymi patentami w temacie zmniejszania produkcji zanieczyszczonych spalin. FAP-y utworzone są z ceramicznego wnętrza, a także korpusu z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych zapychają się sadzą i konieczna jest naprawa, polecamy współpracę z Stryszawą. FAP-y chodzą w bardzo zanieczyszczonym środowisku, a konkretnie w wydechu, co wywołuje, że po czasie dochodzi do utraty parametrów części. Odnalezienie specjalistycznego mechanika w Stryszawie celującego w samochodach SsangYong może być trudne, a także jest długotrwałe. SsangYong to auta, jakie cieszą się sławą na terenie całej Polski, jednak stykają się z problemami z filtrami DPF. By ustrzec się od trudności z użytkowaniem diesla SsangYong, wypada czasem przepalać filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to możliwe w warsztacie mechaniki samochodowej pod Stryszawy. Gdyż SsangYong, zupełnie jak inne maszyny wymaga do poprawnego działania kompletnych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami zalecamy, żeby w Stryszawie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr FAP. Zregenerowanie wydolności elementów filtrów cząstek stałych w Stryszawie dla pojazdów producenta SsangYong jest prawdopodobne, dlatego, że regeneracja wodna dotarła do Stryszawy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów SsangYong w Stryszawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF SsangYong w Stryszawie 320
Regeneracja filtra FAP SsangYong w Stryszawie 320
Mycie katalizatora SsangYong w Stryszawie 320
Płukanie katalizatora SCR SsangYong w Stryszawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych SsangYong w Stryszawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych SsangYong w Stryszawie 1490
Wycinanie filtra FAP SsangYong, usuwanie filtra FAP SsangYong w Stryszawie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR SsangYong w Stryszawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora SsangYong w Stryszawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Stryszawie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu SsangYong

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator SsangYong w Stryszawie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stryszawa Stryszawa 32A SSZ974 49.727699/19.508110 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer