Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Podkarpackie, powiat stalowowolski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Powiat stalowowolski mieści się w północnej części województwa podkarpackiego, powiat został utworzony w roku 1999, w ramach reformy administracyjnej. Liczba mieszkańców wynosi około 107 600 osób, a jego powierzchnia to 832 kilometry kwadratowe. Powiat stalowowolski sąsiaduje z powiatem niżańskim, powiatem kolbuszowskim, powiatem tarnobrzeskim, powiatem sandomierskim, powiatem kraśnickim i powiatem janowskim.

Główne atrakcje w powiecie stalowowolskim to: Muzeum Regionalne w Stalowej Woli, rezerwat przyrody Pniów, Rybakówka, rezerwat przyrody Lasy Jankowskie, obelisk w Charzewicach, pomnik "Patriota", Park Miejski w Stalowej Woli, Muzeum Jana Pawła II, Pałac Lubomirskich i Muzeum Kierownictwa Dywersji Armii Krajowej. Na terenie powiatu stalowowolskiego znajduje się autoryzowany serwis samochodowy, zajmujący się regeneracją filtrów cząstek stałych i katalizatorów samochodowych. Mechanicy w powiecie stalowowolskim zajmują się naprawą DPF, czyszczeniem SCR oraz wypalaniem FAP. Cennik, dla powiatu stalowowolskiego, znajduje się w tabeli poniżej.

Dojechać do powiatu stalowowolskiego można dojechać drogą krajową numer 77 (Lipnik – SandomierzStalowa WolaLeżajsk – Tryńcza – JarosławRadymnoPrzemyśl), drogą wojewódzką numer 871 (Tarnobrzeg – Grębów – Stalowa Wola), drogą wojewódzką numer 855 (Olbięcin – Zaklików – Stalowa Wola), drogą wojewódzką numer 854 (Annopol – Kosin – Antoniów – Gorzyce) oraz drogą wojewódzką numer 857 (Zaklików – Modliborzyce).

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat stalowowolski

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat stalowowolski 398
Regeneracja filtra FAP powiat stalowowolski 398
Mycie katalizatora powiat stalowowolski 398
Płukanie katalizatora SCR powiat stalowowolski 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat stalowowolski 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat stalowowolski 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP powiat stalowowolski 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora powiat stalowowolski 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat stalowowolski)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer