Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Staszów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Staszowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Staszów – miasto w powiecie staszowskim, w województwie świętokrzyskim. Mieszka tu 15 201 osób. Nazwa miasta wywodzi się od imienia Stanisław, pierwszego właściciela tych ziem. Przez miasto biegną drogi wojewódzkie: nr 764 (Kielce – Suków – Raków – Staszów – Połaniec), nr 757 (Opatów – Iwaniska – Staszów – Stopnica)oraz nr 765 (Chmielnik – Szydłów – Staszów – Osiek).

Rozwój transportu w mieście to oczywiście spora zaleta, ale wiąże się to również ze wzmożonym ruchem w centrum i na obrzeżach miasta oraz wieloma zanieczyszczeniami środowiska. Dziś już ponad 20 europejskich miast wyznaczyło na swoich terenach zielone strefy, po których poruszają się auta tylko i wyłącznie spełniające określone normy emisji spalin, EURO6. Możliwe więc, że takie rozwiązania zostaną zastosowane również w Polsce, gdyż wiele naszych miast znajduje się na szycie listy miast najbardziej zanieczyszczonych w Unii Europejskiej.

Aby podołać coraz bardziej rygorystycznym normą, konstrukcja samochodów staje się coraz bardziej skomplikowana, wiele ich elementów jest zaawansowane technologicznie, a jak wiadomo, takie również się psują, więc naprawa może kosztować krocie. Kierowcy diesli muszą liczyć się z usterką turbosprężarki, katalizatora lub filtra cząstek stałych, stąd w mieście Staszów powstaje coraz to więcej serwisów samochodowych oferujących regeneracja filtra DPF, regeneracja katalizatora, wypalanie DPF-a.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Staszowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Staszowie 320
Regeneracja filtra FAP w Staszowie 320
Mycie katalizatora w Staszowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Staszowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Staszowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Staszowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Staszowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Staszowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Staszowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Staszowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Staszowa do regeneracji i czyszczenia

Z Staszowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Staszów Osiedle Wschód Opatowska SSW01N 50.567089/21.168280 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer