Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Stopnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Stopnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

Stopnica – miasto z terenu województwa świętokrzyskiego, powiatu buskiego, położone w odległości 15 km od Buska-Zdroju. Mieszka tu 1455 mieszkańców.

Przez Stopnicę biegnie droga krajowa nr 73 (Wiśniówka - Kielce - Busko-Zdrój  - Dąbrowa Tarnowska - Tarnów - Pilzno - Jasło)oraz drogi wojewódzkie nr 756 (Starachowice - Nowa Słupia - Łagów - Szydłów - Stopnica) i nr 757 (Opatów - Iwaniska - Staszów - Stopnica).

Pierwsze wzmianki o miejscowości Stobnica pochodzą z XII wieku, pochodzenie nazwy nie do końca jest wyjaśnione, w obiegu jest kilka legend mówiący o rybach stopnikach hodowanych na tych terenach czy śladów stóp na śniegu pozostawionych przez wojska królewskie, ale najbardziej prawdopodobna mówi o nazwie topograficznej „stob” oznaczającej słup, nazwę wodną czy nazwy osad położonych nad wodą.

Stopnica znana jest w województwie za sprawą szerokiej oferty usług oferowanych zwłaszcza kierowcom silników diesla. Wykonać tu można regenerację katalizatora, czyszczenie filtra cząstek stałych i wypalanie DPF-a. Cennik usług dla miasta Stopnica podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Stopnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Stopnicy 320
Regeneracja filtra FAP w Stopnicy 320
Mycie katalizatora w Stopnicy 320
Płukanie katalizatora SCR w Stopnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Stopnicy 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Stopnicy 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Stopnicy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Stopnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Stopnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer