Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Stronie Śląskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Stroniu Śląskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Stronie Śląskie to położone w województwie dolnośląskim miasto, które znaleźć można nad rzeką Morawką. Stronie Śląskie leżą w granicach powiatu kłodzkiego i liczą sobie nieco ponad 5800 mieszkańców. Położenie Stronia Śląskiego sprawiło, że rozwój miasta nastąpił od pierwszych lat jego istnienia. Obecnie w Stroniu Śląskim zachowało się kilka zabytków, w tym między innymi barokowy Kościół pw. Matki Bożej Królowej Polski, kaplica świętego Onufrego, dworzec kolejowy i kościół ewangelicki.

Na terenie Stronia Śląskiego prócz tego można podziwiać Jaskinię Niedźwiedzią, nieczynną kopalnię uranu, zalew rekreacyjny i wiele więcej. Przez Stronie Śląskie biegnie trasa drogi wojewódzkiej numer 392 (Żelazno – Lądek-ZdrójStronie ŚląskieBystrzyca Kłodzka), która prowadzi do Kłodzka, które jest lokalnym węzłem komunikacyjnym (Stronie Śląskie leżą zbyt blisko granicy). Droga numer 392 prowadzi do dróg krajowych numer 8 (Kudowa-ZdrójKłodzkoZąbkowice Śląskie – Magnice – Nadarzyn – Warszawa – RadzyminWyszkówOstrów MazowieckaZambrów – Białystok – Korycin – AugustówSuwałki – Budzisko) i 33 (Kłodzko – Żelazno – Bystrzyca Kłodzka – Międzylesie).

Ważną informacją jest, że z terenu Stronia Śląskiego można wysłać do regeneracji i czyszczenia filtry cząstek stałych i katalizatory. Poniżej w tabeli zebraliśmy ceny z Stronia Śląskiego za usługi naprawy czyszczenia i regeneracji filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Stroniu Śląskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Stroniu Śląskim 320
Regeneracja filtra FAP w Stroniu Śląskim 320
Mycie katalizatora w Stroniu Śląskim 320
Płukanie katalizatora SCR w Stroniu Śląskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Stroniu Śląskim 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Stroniu Śląskim 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Stroniu Śląskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Stroniu Śląskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Stroniu Śląskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Stroniu Śląskim i wygodnie wyślij filtr DPF z Stronia Śląskiego do regeneracji i czyszczenia

Z Stronia Śląskiego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stronie Śląskie Morawka Akacjowa SSA01A 50.286469/16.880730 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer