Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Stryków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Strykowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Stryków to położone w województwie łódzkim, w powiecie zgierskim miasto, które znaleźć można nad rzeką Moszczenicą. Pierwsze informacje, jakie można znaleźć na temat istnienia Strykowa, pochodzą ze średniowiecza, a w momencie uzyskania praw miejskich (z rąk Jagiełły) w Strykowie mieszkało już kilkudziesięciu rzemieślników. Obecnie w Strykowie zamieszkuje niemal 3500 osób. Zniszczone w czasie Potopu, miasto podniosło się nieco z kolan w czasie XVIII wieku, kiedy intensywne inwestycje miały na celu uczynienie z miasta ośrodka handlu i produkcji tkanin. Niemniej wraz z zaborami sytuacja coraz bardziej się pogarszała, aby w efekcie w 1870 zaowocować utratą przywilejów miasta. Ponowne nadanie praw miejskich miało miejsce w 1923 roku.

Miasto obecnie jest bardzo ważnym węzłem komunikacyjnym, ponieważ leży na zbiegu czterech bardzo ważnych tras komunikacyjnych o znaczeniu międzynarodowym, a konkretnie: autostrada A1 (Rusocin – Grudziądz – Toruń – Kutno – Stryków – Łódź – Tuszyn – Piotrków Trybunalski – KamieńskRadomskoCzęstochowa – Pyrzowice – Piekary Śląskie – Bytom – Zabrze – Gliwice – Knurów – Rybnik – Żory – Gorzyczki), autostrada A2 (Świecko – SłubiceNowy Tomyśl – Poznań – WrześniaSłupcaKoninKołoŁódźŁowiczSkierniewiceGrodzisk MazowieckiPruszków – Warszawa – Mińsk MazowieckiSiedlceBiała Podlaska – Kukuryki), DK14 (Łowicz – Stryków – Łódź – Pabianice), DK71 (Sosnowiec k. StrykowaZgierzAleksandrów ŁódzkiKonstantynów Łódzki – Pabianice – Rzgów). Położenie to sprawia, że miasto jest bardzo chętnie wybierane przez kierowców, również zawodowych, co skrzętnie wykorzystują świadczący usługi czyszczenia i regeneracji filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów mechanicy, których ceny za usługi zebrane zostały w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Strykowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Strykowie 320
Regeneracja filtra FAP w Strykowie 320
Mycie katalizatora w Strykowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Strykowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Strykowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Strykowie 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Strykowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Strykowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Strykowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Strykowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Strykowa do regeneracji i czyszczenia

Z Strykowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stryków Sujki Targowa SYK01N 51.898918/19.601879 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer