Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Strzelce Opolskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Strzelcach Opolskich

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Strzelce Opolskie to położone w województwie opolskim miasto, które pełni funkcję stolicy powiatu strzeleckiego (którego nazwa pochodzi zresztą od nazwy miasta). Pierwsze wzmianki na temat Strzelec Opolskich w dokumentacji pojawiają się już w 1234 roku, jednak udokumentowana lokacja miasta miała miejsce w 1290 roku, co pozwoliło wielu zabytkom powstałym w mieście na przestrzeni wieków nie tylko zachować się w całkiem dobrym stanie, ale również do dziś cieszyć oko turystów, który z różnych stron kraju docierają do Strzelec Opolskich, aby zobaczyć tutejsze kościoły, stare miasto oraz zespół zamkowy zachowany w postaci ruin, jednak wciąż o niewątpliwej wartości kulturalno-historycznej.

Aby dotrzeć do Strzelec Opolskich, niezbędne jest skorzystanie z jednej z licznych tras prowadzących do Strzelec Opolskich. Wśród nich można wymienić drogę krajową numer 94 (ZgorzelecBolesławiec – Krzywa – ChojnówLegnicaProchowice – Wrocław – Brzeg – Opole – Strzelce OpolskieToszekPyskowice – Bytom – Będzin – Sosnowiec – Dąbrowa Górnicza – Olkusz – Tarnów – Rzeszów – JarosławRadymno) oraz drogi wojewódzkie numer 409 (Dębina – Krapkowice – Strzelce Opolskie) oraz numer 426 (ZawadzkieStrzelce Opolskie – Olszowa – Kędzierzyn-Koźle).

Zważywszy na fakt, jak atrakcyjne są Strzelce Opolskie pod względem turystycznym i dodając do tego fakt, na jak ważnym zbiegu dróg komunikacyjnych leżą, nie zaskakuje fakt, że na terenie Strzelec Opolskich znajdziemy zakłady mechaniki pojazdowej, które specjalistyczne usługi czyszczenia katalizatorów i regeneracji filtrów cząstek stałych DPF FAP świadczą wszystkim typom samochodów, a zwłaszcza tym, z silnikiem diesla. Poniżej ze Strzelec Opolskich zebraliśmy w tabeli ceny za naprawę, regenerację lub czyszczenie filtrów cząstek stałych i katalizatorów OXY i SCR.

 

 

Katalizator na stole w pracowni regeneracji, przygotowany do procesu regeneracji.
Regeneracja katalizatora w Strzelcach Opolskich

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Strzelcach Opolskich

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Strzelcach Opolskich 320
Regeneracja filtra FAP w Strzelcach Opolskich 320
Mycie katalizatora w Strzelcach Opolskich 320
Płukanie katalizatora SCR w Strzelcach Opolskich 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Strzelcach Opolskich 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Strzelcach Opolskich 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Strzelcach Opolskich 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Strzelcach Opolskich 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Strzelcach Opolskich

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Strzelcach Opolskich i wygodnie wyślij filtr DPF z Strzelec Opolskich do regeneracji i czyszczenia

Z Strzelec Opolskich filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Strzelce Opolskie Osiedle Milionerów Marka Prawego POP-STO5 50.511261/18.305479 Wyszukaj
Strzelce Opolskie Osiedle Piastów Śląskich osiedle Piastów Śląskich STO01N 50.506592/18.287050 Wyszukaj
Strzelce Opolskie Osiedle Milionerów Zielona STO02A 50.508110/18.312500 Wyszukaj
Strzelce Opolskie Osiedle Zydlungi Strzelców Bytomskich STO907 50.513359/18.288441 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer