Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Podkarpackie, powiat strzyżowski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Powiat strzyżowski to jednostka administracyjna zlokalizowana w zachodniej części województwa podkarpackiego, utworzona w roku 1999, w ramach reformy administracyjnej. Liczba mieszkańców powiatu strzyżowskiego to 504 kilometry kwadratowe, jego powierzchnia wynosi 504 kilometry kwadratowe, a jego siedziba znajduje się w mieście Strzyżów.

Powiat strzyżowski sąsiaduje z: powiatem rzeszowskim, powiatem brzozowskim, powiatem krośnieńskim, powiatem jasielskim, powiatem dębickim i powiatem ropczycko-sędziszowskim.

Przez powiat strzyżowski przebiega trasa europejska E371 (Polska – Słowacja), droga wojewódzka numer 986 (DąbieRopczyce – Wiśniowa) oraz droga wojewódzka numer 988 (Babica – Strzyżów – Wiśniowa – Frysztak – Warzyce).

Większość samochodów, jakie poruszają się po powiecie strzyżowskim to pojazdy z silnikami wysokoprężnymi tzw. diesla. W dieslach montowane są katalizatory oraz filtry cząstek stałych, które w połączeniu umożliwiają spełnianie normy emisji spalin EURO 4, bez zastosowania filtrów silnik diesla osiąga jedynie normę EURO 3. Z czasem filtry zapychają się cząstkami sadzy i powodują utratę wydajności. Większość filtrów DPF FAP i SCR można regenerować, płukać, czyścić oraz wypalać, co przywróci im pełną sprawność. Najniższe ceny, dla powiatu strzyżowskiego, za regenerację filtrów cząstek stałych i katalizatorów samochodowych zamieściliśmy poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat strzyżowski

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat strzyżowski 398
Regeneracja filtra FAP powiat strzyżowski 398
Mycie katalizatora powiat strzyżowski 398
Płukanie katalizatora SCR powiat strzyżowski 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat strzyżowski 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat strzyżowski 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora powiat strzyżowski 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR powiat strzyżowski 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat strzyżowski)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat strzyżowski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat strzyżowski, umów się po odbiór lub nadaj filtr albo katalizator z poniższych lokalizacji:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czudec Rzeszowska CZC01G 49.938660/21.845881 Wyszukaj
Małówka Małówka 4C NBC01F 49.861431/21.902470 Wyszukaj
Strzyżów Działy Zachodnie Tunelowa STY01N 49.870750/21.802080 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer