Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Świątniki Górne

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Świątnikach Górnych

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Świątniki Górne to położone w powiecie krakowskim miasteczko, które znaleźć można w województwie małopolskim, na Pogórzu Wielickim. Początki istnienia, wtedy jeszcze osady, Świątnik Górnych, datuje się na XI wiek, ponieważ wtedy najprawdopodobniej powstała, jako wieś służebna arcybiskupstwa krakowskiego. Pierwsze pisane wzmianki na temat Świątnik Górnych pojawiają się w napisanym przez Jana Długosza spisie dóbr powstałym w latach 1470-1480. Świątniki Górne, prócz obowiązku prac porządkowych w krakowskiej katedrze, zajmowali się również płatnerstwem i kowalstwem, produkując zbroje, a później kłódki i zamki. Prawami miejskimi Świątniki Górne mogą pochwalić się od 1997 roku.

Z zabytków, jakie przetrwały na terenie Świątnik Górnych wymienić można kościół świętego Stanisława Biskupa, kapliczki: św. Stanisława, Nepomucena, Floriana, Piotra i Pawła oraz kapliczka z Pietą, a także Krzyż na Gwoźnicy, poczta i cmentarz parafialny. Przez Świątniki Górne nie biegnie ani jedna ważna trasa komunikacyjna, jednak w bezpośredniej bliskości biegnie trasa drogi krajowej numer 7 (Żukowo – Gdańsk – Elbląg – OstródaOlsztynekMławaPłońsk – Warszawa – Janki – Radom – Skarżysko-KamiennaJędrzejów – Kraków – Rabka – Chyżne). Co istotne w Świątnikach Górnych znaleźć można specjalistyczne zakłady zajmujące się regeneracją i naprawą filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Pozwoliliśmy sobie zebrać ze Świątnik Górnych ceny za czyszczenie i naprawę filtrów DPF FAP i SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Świątnikach Górnych

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Świątnikach Górnych 320
Regeneracja filtra FAP w Świątnikach Górnych 320
Mycie katalizatora w Świątnikach Górnych 320
Płukanie katalizatora SCR w Świątnikach Górnych 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Świątnikach Górnych 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Świątnikach Górnych 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Świątnikach Górnych 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Świątnikach Górnych 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Świątnikach Górnych

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Świątnikach Górnych i wygodnie wyślij filtr DPF z Świątnik Górnych do regeneracji i czyszczenia

Z Świątnik Górnych filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świątniki Górne Gierasówki Franciszka Bielowicza SGR01N 49.933708/19.968109 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer