Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Zachodniopomorskie, powiat świdwiński

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Powiat świdwiński zlokalizowany jest w północno-zachodniej Polsce, dokładniej w województwie zachodniopomorskim. Powiat powstał w roku 1999, w ramach reformy administracyjnej. Liczba mieszkańców powiatu świdwińskiego wynosi około 47 700 osób, jego powierzchnia to 1093 kilometrów kwadratowych, a jego siedzibą jest miasto Świdwin. Powiat świdwiński sąsiaduje z powiatem białogardzkim, powiatem szczecineckim, powiatem drawskim, powiatem łobeskim oraz powiatem kołobrzeskim.

Przez powiat świdwiński przebiegają drogi wojewódzkie, między innymi: droga wojewódzka numer 162 (Rościęcino – Świdwin – Zarańsko), droga wojewódzka numer 151 (ŚwidwinŁobezWęgorzyno – Recz – BarlinekGorzów Wielkopolski), droga wojewódzka numer 152 (Płoty – Resko – Świdwin – Buślary).

Należy również wspomnieć o zakładach, w powiecie świdwińskim, zajmujących się naprawą filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Niewiele osób wie, ale z powiatu świdwińskiego można wysłać do regeneracji i naprawy filtry DPF FAP i katalizatory, również SCR, za których regenerację, czyszczenie, płukanie ceny ujęliśmy poniżej, w tabeli.

Główne atrakcje turystyczne w powiecie świdwińskim i jego okolica to Dolina Pięciu Jezior, Park zdrojowy, Wola Góra, Drawski Park Krajobrazowy, Wilcze Jary, Park Wodny Relax i Zamek Joannitów w Świdwinie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat świdwiński

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat świdwiński 398
Regeneracja filtra FAP powiat świdwiński 398
Mycie katalizatora powiat świdwiński 398
Płukanie katalizatora SCR powiat świdwiński 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat świdwiński 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat świdwiński 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych powiat świdwiński 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora powiat świdwiński 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat świdwiński)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer