Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Świebodzin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Świebodzinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Świebodzin to miasto leżące w zachodniej części Polski, w województwie lubuskim, w powiecie świebodzińskim, którego jest stolicą. Powstanie osady i czas, w którym to nastąpiło, nie jest do końca jasny – w dokumentach zachowały się informacje na temat przynależności Świebodzina do księstwa głogowskiego jeszcze z 1234 roku, jednak oficjalne nadanie praw miejskich (początkowo ograniczonych) odbyło się w 1319, a następnie pełnych praw miejskich, w 1469 roku. Zupełnie jasne jest pochodzenie nazwy Świebodzina wywodzące się od słowiańskiego świeboda, czyli swoboda lub bogactwo.

Obecnie Świebodzin jest to miasto turystyczne przyciągające dużą ilością zabytków oraz niepowtarzalnym pomnikiem Chrystusa Króla, który swoimi rozmiarami przewyższył między innymi figurę Jezusa górującego nad Rio. Przez Świebodzin biegną szlaki komunikacyjne takie jak droga krajowa numer 3 (ŚwinoujścieNowa Sól – Lubin – LegnicaBolkówJelenia Góra – Jakuszyce), która jest odcinkiem europejskiej trasy E65 oraz droga krajowa DK numer 92 (Rzepin – Świebodzin – Pniewy – Poznań – WrześniaSłupcaKoninKołoKutnoŁowiczSochaczewOżarów Mazowiecki – Warszawa – Mińsk MazowieckiKałuszyn).Prócz tego przez miasto biegną drogi wojewódzkie 276 (Krosno Odrzańskie – Świebodzin) oraz 303 (Świebodzin – Brudzewo – Babimost – Powodowo).

Warto wspomnieć, że w Świebodzinie funkcjonują zakłady przemysłowe i usługowe, świadczące usługi z różnych zakresów, również mechaniki pojazdowej. Dzięki temu w Świebodzinie można zregenerować filtr cząstek stałych lub wyczyścić katalizator. Poniżej w tabeli zebraliśmy ze Świebodzina najniższe ceny wymienionych usług.

Filtr FAP na stole w pracowni przygotowany do naprawy
Naprawa filtra FAP w Świebodzinie

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Świebodzinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Świebodzinie 320
Regeneracja filtra FAP w Świebodzinie 320
Mycie katalizatora w Świebodzinie 320
Płukanie katalizatora SCR w Świebodzinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Świebodzinie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Świebodzinie 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Świebodzinie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Świebodzinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Świebodzinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Świebodzinie i wygodnie wyślij filtr DPF z Świebodzina do regeneracji i czyszczenia

Z Świebodzina filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świebodzin Osiedle Południowe Sulechowska SBD01N 52.235458/15.539740 Wyszukaj
Świebodzin Osiedle Łużyckie Szkolna SBD02N 52.239609/15.536210 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer