Regeneracja filtrów DPF i FAP - Świętokrzyskie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W województwie świętokrzyskim znajduje się tylko jedno miasto na prawach powiatu (stolica województwa — Kielce) i 13 innych powiatów, wchodzących w skład województwa. Bogactwo naturalne regionu, prócz minerałów, jak kalcyt czy inne wapienie, zawiera się we wspaniałych krajobrazach gór świętokrzyskich. Jednak należy pamiętać, że województwo świętokrzyskie to także ambitne plany związane z Centralnym Okręgiem Przemysłowym, więc na terenie województwa można znaleźć dużą ilość zakładów przemysłowych i produkcyjnych, których produkty muszą być transportowane dalej, czy to do odbiorców, czy magazynów. Stąd na drogach lokalnych i wojewódzkich znaczna przewaga w ilości samochodów napędzanych silnikiem diesla. A diesle, mimo że żywotne i wytrzymałe, są kapryśne, a opieka nad tymi samochodami wymaga pewnej specyfiki i typowych zachowań. Zwłaszcza biorąc pod rozwagę fakt, że konstrukcja układu wydechowego i silnika wymaga od nas, choćby okresowego dopalania sadzy w DPF. Redukcja emisji spalin sprawiła, że DPF jest nieodłącznym towarzyszem podróży z dieslem, i niestety zdarza się, że filtr się zwyczajnie zapcha. Wtedy należy dopalać sadzę zgromadzoną w filtrze w specjalnej sekwencji pracy silnika, jednak gdy nie można już dopalić nagromadzonych popiołów, należy poddać filtr cząstek stałych DPF regeneracji hydrochemicznej. Odpowiednie wyczyszczenie filtra może przywrócić nawet fabryczną sprawność dpf-owi, jednak należy wykonać taką regenerację FAP przy użyciu odpowiedniego sprzętu i przy zachowaniu wszystkich zasad dobrej regeneracji.

 

 

 

Katalizator, filtr DPF FAP w województwie świętokrzyskim, po regeneracji, czyszczeniu, naprawie.
Regeneracja, czyszczenie, naprawa filtrów DPF/FAP i katalizatorów województwo świętokrzyskie

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Świętokrzyskie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF województwo Świętokrzyskie 398
Regeneracja filtra FAP województwo Świętokrzyskie 398
Mycie katalizatora województwo Świętokrzyskie 398
Płukanie katalizatora SCR województwo Świętokrzyskie 398
Naprawa filtra cząstek stałych województwo Świętokrzyskie 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych województwo Świętokrzyskie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych województwo Świętokrzyskie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora województwo Świętokrzyskie 250
* metoda prawnie zabroniona

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (województwo Świętokrzyskie)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer