Regeneracja filtrow DPF i FAP - Świętokrzyskie

Oceń:

W województwie świętokrzyskim znajduje się tylko jedno miasto na prawach powiatu (stolica województwa — Kielce) i 13 innych powiatów, wchodzących w skład województwa. Bogactwo naturalne regionu, prócz minerałów, jak kalcyt czy inne wapienie, zawiera się we wspaniałych krajobrazach gór świętokrzyskich. Jednak należy pamiętać, że województwo świętokrzyskie to także ambitne plany związane z Centralnym Okręgiem Przemysłowym, więc na terenie województwa można znaleźć dużą ilość zakładów przemysłowych i produkcyjnych, których produkty muszą być transportowane dalej, czy to do odbiorców, czy magazynów. Stąd na drogach lokalnych i wojewódzkich znaczna przewaga w ilości samochodów napędzanych silnikiem diesla. A diesle, mimo że żywotne i wytrzymałe, są kapryśne, a opieka nad tymi samochodami wymaga pewnej specyfiki i typowych zachowań. Zwłaszcza biorąc pod rozwagę fakt, że konstrukcja układu wydechowego i silnika wymaga od nas, choćby okresowego dopalania sadzy w DPF. Redukcja emisji spalin sprawiła, że DPF jest nieodłącznym towarzyszem podróży z dieslem, i niestety zdarza się, że filtr się zwyczajnie zapcha. Wtedy należy dopalać sadzę zgromadzoną w filtrze w specjalnej sekwencji pracy silnika, jednak gdy nie można już dopalić nagromadzonych popiołów, należy poddać filtr cząstek stałych DPF regeneracji hydrochemicznej. Odpowiednie wyczyszczenie filtra może przywrócić nawet fabryczną sprawność dpf-owi, jednak należy wykonać taką regenerację FAP przy użyciu odpowiedniego sprzętu i przy zachowaniu wszystkich zasad dobrej regeneracji.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer