Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Szczawnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Szczawnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szczawnica to urokliwa miejscowość wypoczynkowa i uzdrowiskowa leżąca w województwie małopolskim nad potokiem o wdzięcznej nazwie Grajcarek. Miasto liczy sobie niewiele ponad 5900 mieszkańców i można je znaleźć w powiecie nowotarskim. Pierwsze wzmianki na temat Szczawnicy pochodzą z 1413 roku, choć bytność człowieka na tym terenie udowodniona została na okres dużo dłuższy niż udokumentowana historia Szczawnicy, prawa miejskie zaś nadano osadzie dopiero w 1962 roku, czyli przeszło 550 lat po założeniu miasteczka.

Miasto poszczycić się może mianem miasta uzdrowiskowego za sprawą wyjątkowego mikroklimatu, jaki tworzą tam okoliczne góry i potok Grajcarek. Dodatkowo na terenie Szczawnicy biją źródła kwaśnych wód (które lokalnie nazywane są "szczawami", co jednocześnie wyjaśnia pochodzenie nazwy miasta), w liczbie dwunastu sztuk. Dojazd do Szczawnicy nie należy do najłatwiejszych. Nie prowadzi tam bezpośrednio (pośrednio, również nie) żadna droga krajowa, a drogi wojewódzkie kończą bieg przed samym miastem.

Aby dostać się do kotliny, w której ukryta jest Szczawnica, należy z drogi krajowej numer 87 (Nowy SączStary SączPiwniczna), na wysokości Starego Sącza skręcić w drogę wojewódzką numer 969 (Nowy Targ – Czorsztyn – Krościenko – Zabrzeż – Stary Sącz) i w Krościenku skręcić do Szczawnicy. Powrót zaplanować należy tą samą trasą, ponieważ za Szczawnicą ukryta w górskiej kotlinie droga, kończy bieg. Warto tu zaznaczyć, że "ślepa uliczka" nie jest jednocześnie drogą bez powrotu. Działające w Szczawnicy warsztaty dbają, aby turyści nie utknęli w górach na zawsze. Stąd też zebraliśmy ceny popularnych w Szczawnicy usług czyszczenia, naprawy i regeneracji filtrów DPF FAP i katalizatorów oraz umieściliśmy je w jednej tabeli, poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Szczawnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Szczawnicy 320
Regeneracja filtra FAP w Szczawnicy 320
Mycie katalizatora w Szczawnicy 320
Płukanie katalizatora SCR w Szczawnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Szczawnicy 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Szczawnicy 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Szczawnicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Szczawnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Szczawnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Szczawnicy i wygodnie wyślij filtr DPF z Szczawnicy do regeneracji i czyszczenia

Z Szczawnicy filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczawnica Centrum Główna SZW01A 49.426350/20.479990 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer