Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Szczawno-Zdrój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Szczawnie-Zdroju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Szczawno-Zdrój jest leżącym w województwie dolnośląskim miastem uzdrowiskowym, które jako miasto na mapach Polski można znaleźć od zakończenia II wojny światowej, tj. od 1945 roku, wtedy miasto otrzymało pełne prawa miejskie. Miasto Szczawno-Zdrój pierwotnie należało do województwa wałbrzyskiego, obecnie administracyjnie jest to powiat wałbrzyski.

Pierwsze wzmianki o wsi książęcej o nazwie Salzbrunn pochodzą jeszcze z 1221 roku, gdzie wymieniona jest w Księdze Henrykowskiej. O Szczawnie-Zdroju głośno zrobiło się w XVIII wieku, kiedy to nadworny lekarz szlacheckiego rodu stwierdził lecznicze właściwości wód bijących w Szczawnie-Zdroju. Obecnie Szczawno-Zdrój to nie tylko uzdrowisko i atrakcja turystyczna sama w sobie. Pełna zabytków miejscowość jest również istotnym węzłem komunikacyjnym, ponieważ prócz zbiegu dróg wojewódzkich numer 376 (Wałbrzych – Szczawno-Zdrój – Jabłów) i numer 375 (Dobromierz – Szczawno-Zdrój – Wałbrzych), w bezpośredniej bliskości Szczawna-Zdroju znajduje się również droga krajowa numer 35 (Mieroszów – Wałbrzych – ŚwiebodziceŚwidnica – Wrocław).

Dzięki dobremu dojazdowi nierzadko miasto wybierane jest jako przystanek na trasie, czasami również wymuszony. Jednak dla tej drugiej kategorii kierowców, których do Szczawna-Zdroju przywiodły problemy techniczne, a nie chęć odpoczynku, Szczawno-Zdrój ma remedium nie gorsze niż na choroby. Poniżej w tabeli zebraliśmy ze Szczawna-Zdroju wybrane, najniższe ceny za usługi czyszczenia, płukania i naprawy filtrów DPF FAP i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Szczawnie-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Szczawnie-Zdroju 320
Regeneracja filtra FAP w Szczawnie-Zdroju 320
Mycie katalizatora w Szczawnie-Zdroju 320
Płukanie katalizatora SCR w Szczawnie-Zdroju 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Szczawnie-Zdroju 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Szczawnie-Zdroju 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Szczawnie-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Szczawnie-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Szczawnie-Zdroju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Szczawnie-Zdroju i wygodnie wyślij filtr DPF z Szczawna-Zdroju do regeneracji i czyszczenia

Z Szczawna-Zdroju filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczawno-Zdrój Nowe Szczawno Kolejowa POP-SZN2 50.810322/16.247959 Wyszukaj
Szczawno-Zdrój Józefa Łączyńskiego WAL03A 50.815739/16.269320 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer