Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Szczecin

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Szczecinie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Mimo wielkich kłopotów, jakich dostarczył miastu kryzys ekonomiczny, dziś nie można powiedzieć, by Szczecin ucierpiał zbyt mocno – gospodarka wstaje na nogi, co świetnie widać na przykładzie wielkich ilości podróżujących przez Szczecin towarów czy choćby wznowienia produkcji w stoczniach. Jednak niewielu szkutników znalazłoby pracę, gdyby nie równie prężenie co gospodarka wracający do dobrej formy przemysł samochodowy i logistyka. Widać również niemal setkę zakładów pracy, zrzeszającą kilkuset mechaników samochodowych, dla których wyjątkowe wyzwania czekające ich w pracy jak regeneracja filtrów cząstek stałych czy naprawa katalizatorów jest codziennością. Centrum, Bukowo, Dąbie, Gumieńce, Kijewo, Krzekowo, Majowe, Niebuszewo, Pogodno, Pomorzany, Słoneczne, Warszewo, Zdroje, Bukowe, Golęcino oraz Świerczewo to 16 dzielnic Szczecina, wśród których rozmieszczonych jest 96 zakładów czekających na kontakt i zlecenia (również naprawy DPF i FAP) Na panelu umieszczonym po prawej stronie można wybrać sobie dzielnicę i mechanika. Koniec z marnowaniem czasu wystarczy jeden telefon żeby można było zregenerować katalizator, albo wyczyścić zapchany filtr DPF. Skorzystaj z naszego serwisu i sprawdź, czy przypadkiem nie zaoszczędziłeś czasu, pieniędzy i nerwów. Najprawdopodobniej tak.

Katalizator zamontowany w aucie marki SEAT
Regeneracja filtrów DPF FAP i katalizatorów Szczecin

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Szczecinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Szczecinie 398
Regeneracja filtra FAP w Szczecinie 398
Mycie katalizatora w Szczecinie 398
Płukanie katalizatora SCR w Szczecinie 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Szczecinie 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Szczecinie 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Szczecinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Szczecinie 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer