Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Szubin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Szubinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szubin – miasto z terenu województwa kujawsko-pomorskiego, powiatu nakielskiego, położone w kulturowym regionie Pałuk. Mieszka tu 9613 mieszkańców. Przez Szubin przebiega droga wojewódzka numer 247 (Kcynia – Szubin) oraz droga wojewódzka numer 246 (Paterek – Szubin – Łabiszyn – Złotniki Kujawskie – Gniewkowo – Dąbrowa Biskupia).

Ponoć pierwsze osady ludzkie na tych terenach pochodzą jeszcze sprzed czasów państwa polskiego, świadczą o tym znalezione urny i stare monety greckie. Przyjmuje się, że datą powstania miasta jest rok 1365.

Filtr cząstek stałych kojarzy się większości kierowców z samochodem z silnikiem diesla i dobrze, bo filtr ten znajduje się w jego układzie wydechowym już od ponad dziesięciu lat. Jednak niewiele osób wie, że silniki te, a co za tym idzie również i filtr DPF lub FAP, znajdują się także w maszynach rolniczych, budowlanych czy autobusach.

Zadaniem katalizatora i filtra cząstek stałych jest eliminacja szkodliwej emisji spalin, tak aby pojazdy mogły spełniać europejskie normy emisji spalin, udało się to osiągnąć i obecna norma EURO6 eliminuje zanieczyszczenia nawet w 80%.

Wiele warsztatów, w tym również ten w Szubinie oferuje czyszczenie filtrów cząstek stałych, wypalanie DPF-a lub jego wymianę. Cennik usług dla miasta Szubin znajdzie się w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Szubinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Szubinie 320
Regeneracja filtra FAP w Szubinie 320
Mycie katalizatora w Szubinie 320
Płukanie katalizatora SCR w Szubinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Szubinie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Szubinie 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Szubinie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Szubinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Szubinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Szubinie i wygodnie wyślij filtr DPF z Szubina do regeneracji i czyszczenia

Z Szubina filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szubin Raj Kcyńska SZU02A 53.004669/17.725990 Wyszukaj
Szubin Raj Kcyńska POP-SZB4 53.004761/17.727070 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer