Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Szydłów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Szydłowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Mieszkasz w Szydłowie i poszukujesz odpowiedniego miejsca do regeneracji zapchanych filtrów cząstek stałych? W takim razie polecamy skierować się w Szydłowie do specjalistycznej pracowni regeneracji filtrów DPF i FAP z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie regeneracji filtrów/katalizatorów oraz innych podzespołów do diesli. Do procesu regeneracji filtrów w pracowni w Szydłowie używa się specjalistycznych maszyn wodnych, które przywracają filtrom fabryczne osiągi.


Jak przebiega proces regeneracji filtrów cząstek stałych w Szydłowie?

Jeśli chodzi o miasto Szydłów, to jest ono położone w województwie świętokrzyskim, w powiecie staszowskim, w gminie Szydłów, której to miasto jest siedzibą. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Szydłów to około 1,6 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 1110 osób. Pierwsze wzmianki na temat Szydłowa pochodzą z roku 1190. Prawa miejskie miasto Szydłów zdobyło po raz pierwszy w roku 1329, które utraciło w roku 1869 i na nowo odzyskało w roku 2019. Szydłów był miastem królewskim województwa sandomierskiego w XVI wieku. Dzięki bogatej historii Szydłowa nie brakuje tu pięknych zabytków takich jak: kościół pod wezwaniem Wszystkich Świętych wybudowany na przełomie wieku XIV i wieku XV w stylu gotyckim, zamek królewski z XIV wieku, ruiny kościoła i szpitala Świętego Ducha z początku XVI wieku.

Przez miasto Szydłów można przejechać drogą wojewódzką numer 765 (Chmielnik → Szydłów → StaszówOsiek) oraz drogą wojewódzką numer 756 (StarachowiceNowa SłupiaŁagów → Szydłów → Stopnica).

Problem z zapchanym filtrem w Szydłowie rozwiązuje specjalistyczna pracownia regeneracji filtrów DPF i FAP, która oferuje najlepsze ceny za pełną regenerację filtra i przywrócenie mu fabrycznych osiągów. W ofercie pracowni w Szydłowie można znaleźć usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie i regeneracja filtrów. Ceny, jakie oferuje pracownia w Szydłowie za usługę regeneracji i naprawy filtrów cząstek stałych, zostały zamieszczone w cenniku poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Szydłowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Szydłowie 320
Regeneracja filtra FAP w Szydłowie 320
Mycie katalizatora w Szydłowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Szydłowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Szydłowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Szydłowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Szydłowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Szydłowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Szydłowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer