Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Tarczyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Tarczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Tarczyn to niewielkie położone w dorzeczu Wisły, w województwie mazowieckim miasteczko. Szukać Tarczyna należy nad brzegiem Tarczynki, dopływu Jeziorki, w powiecie piaseczyńskim. Tarczynowi prawa miejskie nadano w latach 1353 oraz 2003 (ponieważ w 1870 roku utracił je wskutek represji ze strony zaborców). Obecnie miasto Tarczyn zamieszkuje około 4100 osób, głównie kobiet. W Tarczynie mieszkała Irena Sendlerowa, "Sprawiedliwa Wśród Narodów Świata", kawalerka Orderu Orła Białego. W Tarczynie podziwiać można zabytkowy gotycki kościół, kolej wąskotorową, a także pomniki przyrody w postaci uroczysk Chojnowskiego Parku Krajobrazowego czy stadniny koni. Przez Tarczyn biegną ważne trasy, a mianowicie przez tarczyńskie granice biegną droga wojewódzka numer 876 (Chudolipie – Piotrkowice – Tarczyn – Łoś) oraz droga krajowa numer 7 (Żukowo – Gdańsk – ElblągOstródaOlsztynekMławaPłońsk – Warszawa – Janki – Radom – Skarżysko-KamiennaJędrzejów – Kraków – Rabka – Chyżne). Z racji obecności tak często wybieranych przez kierowców tras warto nadmienić, że z Tarczyna można wysłać do regeneracji filtry DPF FAP i katalizatory, czyli najczęściej ulegające usterkom elementy diesli. Poniżej zebraliśmy z Tarczyna najniższe ceny za usługi czyszczenia i naprawy filtrów cząstek stałych i katalizatorów samochodowych, w tym również katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Tarczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Tarczynie 320
Regeneracja filtra FAP w Tarczynie 320
Mycie katalizatora w Tarczynie 320
Płukanie katalizatora SCR w Tarczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Tarczynie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Tarczynie 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Tarczynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Tarczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Tarczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Tarczynie i wygodnie wyślij filtr DPF z Tarczyna do regeneracji i czyszczenia

Z Tarczyna filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tarczyn Ustronie Pogodna TRC01N 51.982971/20.841520 Wyszukaj
Tarczyn Ustronie Rynek POP-TAC1 51.980621/20.833481 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer