Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Tata, Maciejowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Tata w Maciejowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Maciejowice chlubi się obecnością warsztatowego laboratorium zajmującego się przywracaniem sprawności filtrów FAP do samochodów osobowych korporacji Tata. By uniknąć komplikacji w użytkowaniu auta Tata, trzeba okresowo czyścić katalizator SCR, udostępniono taką usługę w warsztatowym laboratorium pod Maciejowic. Na ogół sprawcą zdławionego filtra cząstek stałych FAP, spod znaku Tata, jest inne uszkodzenie, na przykład: niesprawna pompa Common Rail. Generowanie maksymalnych limitów ilości emitowanych cząstek stałych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 6, wymaga działającego filtra cząstek stałych. Odnalezienie fachowego warsztatu mechaniki w Maciejowicach wyspecjalizowanego w autach Tata może być trudne, oraz jest żmudne. Niemało samochodów w Maciejowicach to auta z silnikiem diesla mające wbudowany filtr i katalizator, który musi się oddawać do płukania. Znanej marce Tata nie powiodłoby się osiągnięcie oczekiwanych maksymalnych pułapów emisji cząstek stałych, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów samochodowych. Auta osobowe i ciężarowe z logo Tata chlubią się dobrymi aparaturami w sferze obniżenia emisji cząstek stałych. Z racji tego, że Tata, podobnie jak inne maszyny koniecznie potrzebuje do sprawnego działania nieuszkodzonych filtrów DPF polecamy, żeby w Maciejowicach zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych DPF FAP. Serwis takich usług jak naprawa FAP oraz płukanie DPF dla aut Tata, można znaleźć w panelu po prawej, oraz w laboratorium warsztatu w Maciejowicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Tata w Maciejowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Tata w Maciejowicach 320
Regeneracja filtra FAP Tata w Maciejowicach 320
Mycie katalizatora Tata w Maciejowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Tata w Maciejowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Tata w Maciejowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Tata w Maciejowicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Tata, usuwanie katalizatora SCR Tata w Maciejowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Tata w Maciejowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Tata w Maciejowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Maciejowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Tata

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Tata w Maciejowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Maciejowice Bankowa MCJ01N 51.693932/21.551929 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer