Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Temsa, Sulechów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Temsa w Sulechowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Sulechowie pojawiła się opcja regeneracji filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Temsa z racji bytności laboratorium warsztatu samochodowego z Sulechowa. Uzyskanie maksymalnych pułapów poziomu emisji cząstek stałych, dozwolonych normą emisji spalin EURO 4, potrzebuje sprawnie pracującego DPF-a. Ażeby uniknąć problemów z pracą samochodu Temsa, wypada okresowo czyścić filtr DPF, jest to udostępnione w pracowni pod Sulechowa. Zazwyczaj bolączką, z jaką zmagają się diesle ze stajni Temsa, przede wszystkim, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zabrudzony filtr cząstek stałych. Odszukanie adekwatnego warsztatu samochodowego w Sulechowie celującego w pojazdach osobowych Temsa może być nieproste, a także jest żmudne. Samochody znanej firmy Temsa cieszą się bardzo dobrymi metodami w zakresie zmniejszenia ilości produkowanych spalin. Katalizatory składają się z ceramicznego wnętrza, i korpusu z metalu, z tego też powodu FAP-y wypełniają się i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy usługi z Sulechowa. Prócz niespodzianek dla turystów w Sulechowie odnaleźć można warsztaty, zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Temsa. Świadczone usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR jak też regeneracja katalizatorów SCR dla marki Temsa, znaleźć można po prawej stronie, jak też w pracowni w Sulechowie. Wyszukaj swojego mechanika, który specjalizuje się w Temsa w Sulechowie, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Temsa w Sulechowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Temsa w Sulechowie 320
Regeneracja filtra FAP Temsa w Sulechowie 320
Mycie katalizatora Temsa w Sulechowie 320
Płukanie katalizatora SCR Temsa w Sulechowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Temsa w Sulechowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Temsa w Sulechowie 1490
Wycinanie filtra FAP Temsa, usuwanie filtra FAP Temsa w Sulechowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Temsa w Sulechowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Temsa w Sulechowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sulechowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Temsa

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Temsa w Sulechowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sulechów 31 Stycznia SUL02N 52.091591/15.624600 Wyszukaj
Sulechów Południowa SUL01N 52.076340/15.614140 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer