Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Temsa, Szczerców

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Temsa w Szczercowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach Temsa z silnikiem diesla, lecz element ten dotykają usterki, co może rozwiązać czyszczenie filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Szczercowem. Temsa to auta osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą w całym kraju, jednak borykają się z utrudnieniami z filtrami DPF. Nierzadko wadą, z którą biedzą się samochody firmy Temsa, w szczególności, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą filtr i katalizator. Szczerców jest jednym z centrów, które biją na alarm mający związek, z zawartością smogu w powietrzu, czemu producent Temsa dąży aby, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów DPF. Niemało samochodów osobowych w Szczercowie to samochody z silnikiem TDI posiadający zainstalowany filtr FAP, który dopomina się odnawiania elementów. Znalezienie specjalistycznego zakładu mechaniki w Szczercowie specjalizującego się w pojazdach osobowych Temsa może przysporzyć problemów, oraz jest długotrwałe. DPF-y funkcjonują w niezwykle obciążonym środowisku, a konkretnie w wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje utrata właściwości podzespołu. Słynnej marce Temsa niemożliwe byłoby wytworzenie żądanych przez normy maksymalnych wartości zawartości produkowanych cząstek stałych, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych. Lista cen mycia filtrów cząstek stałych FAP z samochodów Temsa dla Szczercowa zamieściliśmy poniżej tego tekstu, należy przeglądnąć w tamtej tabeli, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie naprawy DPF. Ze względu fakt, że Temsa, równorzędnie jak inne samochody koniecznie potrzebuje do poprawnej pracy nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych polecamy, żeby w Szczercowie zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Temsa w Szczercowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Temsa w Szczercowie 320
Regeneracja filtra FAP Temsa w Szczercowie 320
Mycie katalizatora Temsa w Szczercowie 320
Płukanie katalizatora SCR Temsa w Szczercowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Temsa w Szczercowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Temsa w Szczercowie 1490
Wycinanie katalizatora Temsa, usuwanie katalizatora Temsa w Szczercowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Temsa w Szczercowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Temsa w Szczercowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szczercowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Temsa

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Temsa w Szczercowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczerców Piotrkowska SCW01G 51.330170/19.116859 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer