Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Tesla, Bielsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Tesla w Bielsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bielsku znajduje się sposobność naprawy filtrów FAP do pojazdów osobowych Tesla z powodu obecności warsztatu samochodowego z Bielskowi. Bielsk jest jednym z ośrodków, które dotyka problem bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Bielskowi, czemu znany producent Tesla próbuje, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Nagminnie źródłem zapchanego DPF-a, znanej marki Tesla, bywa inne wybrakowanie, czego przykładem może być: uszkodzenie sterownika silnika. Aby ustrzec się od problemów przy prowadzeniu auta Tesla, potrzeba co pewien czas czyścić filtr DPF, usługa jest dostępna w pracowni warsztatu pod Bielskowi. Tesla to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są słynne na terenie całego świata, ale zmagają się z problemami z katalizatorami SCR. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowej osłony, co sprawia, że katalizatory wypełniają się i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem warsztat w Bielsku. Zdobycie maksymalnych wyników ilości emitowanych cząstek stałych, poprawnych dla normy emisji spalin EURO, koniecznie wymaga działającego sprawnie DPF-a. Oprócz rozrywek dla podróżnych w Bielsku znaleźć można zakłady, trudniące się czyszczeniem FAP do samochodów osobowych Tesla. Zrewaloryzowanie efektywności części wchodzących w skład katalizatorów samochodowych w Bielsku dla samochodów Tesla jest możliwe do osiągnięcia, bowiem nowa metoda regeneracji trafiła do Bielskowi. Zlokalizuj swój zakład, który pomoże z Tesla w Bielsku, dzięki usłudze wyszukiwania na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Tesla w Bielsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Tesla w Bielsku 320
Regeneracja filtra FAP Tesla w Bielsku 320
Mycie katalizatora Tesla w Bielsku 320
Płukanie katalizatora SCR Tesla w Bielsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Tesla w Bielsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Tesla w Bielsku 1490
Wycinanie filtra FAP Tesla, usuwanie filtra FAP Tesla w Bielsku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Tesla w Bielsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Tesla w Bielsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bielsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Tesla

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Tesla w Bielsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bielsk Płocka BSK01N 52.760509/23.179729 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer