Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Tesla, Chodkowo-Działki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Tesla w Chodkowie-Działkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Chodkowo-Działki wyróżnia się z powodu warsztatu trudniącego się naprawą katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych z logo Tesla. Chodkowo-Działki należy do miast, które biją na alarm w związku, z ilością cząstek stałych w atmosferze, czemu marka Tesla stara się, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu katalizatorów samochodowych. Tesla to auta osobowe i ciężarowe, które są znane na terenie całego kraju, lecz stykają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Odnalezienie kompetentnego warsztatu mechaniki w Chodkowie-Działkach celującego w autach osobowych Tesla może być niełatwe, i jest długotrwałe. Żeby uchronić się od przykrości z pracą samochodu Tesla, potrzeba okresami czyścić filtr cząstek stałych, jest to możliwe w laboratorium pod Chodkowa-Działek. Częstą wadą, z jaką męczą się auta osobowe i ciężarowe korporacji Tesla, zwykle, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami DPF. Filtry FAP wykonują pracę w niezwykle skomplikowanych warunkach, czyli w rurze wydechowej, co jest powodem, że dochodzi do spadku osiągów urządzenia. Prócz niespodzianek turystycznych pod Chodkowem-Działkami odszukać można warsztaty samochodowe, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych Tesla. Dlatego że Tesla, równorzędnie jak inne samochody koniecznie potrzebuje do sprawnej pracy nienaruszonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też zalecamy, żeby w Chodkowie-Działkach zaopiekować się elementem, jakim jest filtr DPF FAP. Tabela z cenami odnawiania filtrów cząstek stałych FAP z Tesla dla Chodkowa-Działek ulokowaliśmy na dole, powinno być można wyszukać w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Tesla w Chodkowie-Działkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Tesla w Chodkowie-Działkach 320
Regeneracja filtra FAP Tesla w Chodkowie-Działkach 320
Mycie katalizatora Tesla w Chodkowie-Działkach 320
Płukanie katalizatora SCR Tesla w Chodkowie-Działkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Tesla w Chodkowie-Działkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Tesla w Chodkowie-Działkach 1490
Wycinanie katalizatora Tesla, usuwanie katalizatora Tesla w Chodkowie-Działkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Tesla w Chodkowie-Działkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Tesla w Chodkowie-Działkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chodkowie-Działkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Tesla

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Tesla w Chodkowie-Działkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chodkowo-Działki Wyszogrodzka CDK01N 52.496250/20.039391 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer