Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Tesla, Unisław

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Tesla w Unisławiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Tesla z silnikiem na ropę, jednakowoż element ten zużywa się, w czym poradzić może regeneracja filtrów FAP w laboratorium pod Unisławiem. Zwykle podłożem zatkanego katalizatora samochodowego, znanej firmy Tesla, trafia się inny defekt, doskonałym przykładem jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. DPF-y składają się z aktywnego chemicznie wkładu, oraz osłony z metalu, co wywołuje, że DPF-y zapychają się sadzą i potrzebują naprawy, zachwalamy tym samym firmę pod Unisławiem. Wyszukanie adekwatnego mechanika w Unisławiu wyspecjalizowanego w autach Tesla może być nieproste, oraz jest mozolne. Duża część aut w Unisławiu to auta z silnikiem wysokoprężnym posiadające wbudowany filtr DPF, który potrzebuje regeneracji. Klasyczną niedoskonałością, na jaką narażone są samochody wytwórcy Tesla, zwłaszcza, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr DPF FAP. Auta osobowe i ciężarowe z symbolem Tesla cechują się pierwszorzędnymi metodami w dziedzinie obniżenia emisji gazów spalinowych. DPF-y pracują w niewiarygodnie skomplikowanym środowisku pracy, to jest w układzie redukcji emisji spalin, przez co następuje spadek możliwości urządzenia. Taryfikator usług czyszczenia filtrów FAP od Tesla dla Unisławia zamieściliśmy pod zdjęciem, trzeba porównać w tym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie regeneracji DPF. Odzyskiwanie skuteczności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych w Unisławiu dla aut marki Tesla jest dostępne, albowiem regeneracja hydrochemiczna przybyła do Unisławia.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Tesla w Unisławiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Tesla w Unisławiu 320
Regeneracja filtra FAP Tesla w Unisławiu 320
Mycie katalizatora Tesla w Unisławiu 320
Płukanie katalizatora SCR Tesla w Unisławiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Tesla w Unisławiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Tesla w Unisławiu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Tesla, usuwanie filtra cząstek stałych Tesla w Unisławiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Tesla w Unisławiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Tesla w Unisławiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Unisławiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Tesla

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Tesla w Unisławiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Unisław Osiedle Leśne Chełmińska UNS01A 53.210720/18.379450 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer