Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Toszek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Toszku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Toszek to położona w powiecie gliwickim, w województwie śląskim miasto, którego szukać należy nad potokiem toszeckim. Pierwsze wzmianki na temat Toszka pochodzą z około 1160 roku, założone najprawdopodobniej przez Bolesława Wysokiego, zaś prawa miejskie nadano Toszkowi w 1235 roku. Obecnie liczba ludności Toszka nie przekracza 3600 mieszkańców. Toszek cechuje się bardzo długą historią, nawet jak na miasto Śląska, gdzie zazwyczaj miasta cechują się wielowiekową tradycją.

Miasto przechodziło z rąk do rąk różnych możnowładców, i efekty tego panowania można rozróżnić wprawnym okiem na ulicach Starego Miasta w Toszku. Niemniej trzeba nadmienić, że historia nie szczędziła miastu tragicznych wydarzeń, miasto kilkukrotnie płonęło i nie omijały go średniowieczne zarazy. Udało się jedna z zawieruchy wieków uratować przynajmniej kilka zabytkowych budowli takich jak Kolumna św. Nepomucena, gotycki zamek w Toszku, Dom Bractwa Strzeleckiego i pomnik pomordowanych przez NKWD.

W Toszku krzyżują się ważne szlaki komunikacyjne, w tym: droga krajowa numer 94 (ZgorzelecBolesławiecChojnówLegnicaProchowice – Wrocław – Brzeg – Opole – Strzelce OpolskieToszekPyskowiceBytomBędzin – Sosnowiec – Dąbrowa Górnicza – Olkusz – Kraków – Wieliczka – Targowisko – BochniaBrzeskoWojniczTarnówPilznoDębicaRopczyce – Rzeszów – ŁańcutJarosławRadymno – Korczowa) oraz droga wojewódzka numer 907 (Wygoda – Koszęcin – Kieleczka – Wielowieś – Toszek – Niewiesze). Bliskość lokalnych atrakcji i dobry dojazd zapewniają Toszkowi gości, a mechanikom z Toszka pracę, ponieważ niewiele osób wie, ale z Toszka można wysłać do regeneracji i naprawy filtry cząstek stałych DPF FAP i katalizatory, również SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Toszku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Toszku 320
Regeneracja filtra FAP w Toszku 320
Mycie katalizatora w Toszku 320
Płukanie katalizatora SCR w Toszku 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Toszku 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Toszku 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Toszku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Toszku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Toszku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Toszku i wygodnie wyślij filtr DPF z Toszka do regeneracji i czyszczenia

Z Toszka filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Toszek Oracze Gliwicka POP-TOS2 50.450520/18.526230 Wyszukaj
Toszek Oracze Gliwicka TOS01A 50.449390/18.526230 Wyszukaj
Toszek Wielowiejska POP-TOS1 50.454971/18.519899 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer