Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Trzcińsko-Zdrój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Trzcińsku-Zdroju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Trzcińsko-Zdrój to niewielka, położona w powiecie gryfińskim miejscowość uzdrowiskowa położona w województwie zachodniopomorskim, nad Jeziorem Trzygłowskim, nad rzeką Rurzycą. Pierwsze wzmianki o istnieniu osady rybackiej, która później przekształciła się w miasto, pochodzą z 1248 roku. Prawa miejskie nadano Trzcińsku-Zdrójowi w 1281 roku. Trzcińsko-Zdrój położony do dziś jest na szlaku z Pomorza na Śląsk i Wielkopolskę, dlatego też u zarania swojej historii doskonale się rozwijał, przez co błyskawicznie otrzymał prawa miejskie i przywileje. Od otrzymania praw do organizowania targów w 1281 roku wszystkie dokumenty mówią o Trzcińsku-Zdroju jako o mieście. Wraz z nadejściem XV wieku idylla nieco się skończyło, ponieważ miasto było plądrowane przez Krzyżaków, husytów, Niemców i Szwedów.

Współcześnie, czyli pod koniec XIX wieku na terenie miasta odkryto pokłady torfu borowinowego, przez co miejscowość została uznana za uzdrowisko, a do nazwy miasta przyłączono tytuł zdrój. Przez Trzcińsko-Zdrój biegnie droga krajowa numer 26 (Krajnik Dolny – Chojna – Rów – Myślibórz – Renice), będąca bezpośrednim połączeniem z trasą ekspresową S3 (ŚwinoujścieGoleniówSzczecinPyrzyce – Myślibórz – Gorzów Wielkopolski – SkwierzynaMiędzyrzeczŚwiebodzinSulechówZielona GóraNowa SólLubinLegnicaJaworBolkówKamienna Góra – Lubawka). Sprawia to, że Trzcińsko-Zdrój przynosi pomoc nie tylko chorym ludziom, ale również chorym samochodom, ponieważ na terenie miasta można regenerować filtry cząstek stałych i katalizatory. Zebraliśmy z Trzcińska-Zdroju ceny za usługi czyszczenia DPF FAP i regeneracji katalizatorów, również SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Trzcińsku-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Trzcińsku-Zdroju 320
Regeneracja filtra FAP w Trzcińsku-Zdroju 320
Mycie katalizatora w Trzcińsku-Zdroju 320
Płukanie katalizatora SCR w Trzcińsku-Zdroju 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Trzcińsku-Zdroju 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Trzcińsku-Zdroju 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Trzcińsku-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Trzcińsku-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Trzcińsku-Zdroju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Trzcińsku-Zdroju i wygodnie wyślij filtr DPF z Trzcińska-Zdroju do regeneracji i czyszczenia

Z Trzcińska-Zdroju filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Trzcińsko-Zdrój Krótka TZD01A 52.966251/14.605470 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer