Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Tuchów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Tuchowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Tuchów – miasto z terenu województwa małopolskiego, powiatu tarnowskiego, położone w odległości 100 km od Krakowa i 80 km od granicy polsko-słowackiej. Mieszka tu 6729 mieszkańców. Początki miasta znane są od XII wieku, lokowane było w 1340 roku.

Według Światowej Organizacji Zdrowia Tuchów zajmuje szesnaste miejsce pod względem najbardziej zanieczyszczonego miasta w Unii Europejskiej. Duży wpływ na zanieczyszczenia w mieście ma przemysł, transport i komunikacja oraz w sezonie grzewczym jakoś używanego opału.

Przez Tuchów przebiegają takie ważne drogi, jak: wojewódzka numer 977 Tarnów – Tuchów – Gromnik – Moszczenica – Gorlice – Konieczna.

Konstruktorzy samochodów z silnikiem diesla już od lat pracują nad poprawą jakości oraz ilości wydzielanych spalin. Ograniczenie szkodliwych zanieczyszczeń możliwe jest dzięki katalizatorowi oraz filtrze cząstek stałych, elementom układu wydechowego.

W zależności od samochodu wyróżniamy filtr DPF- suchy lub FAP- mokry, nie wszyscy kierowcy przyjęli ten element z entuzjazmem, gdyż jest to kolejne urządzenie wymagające konieczności eksploatacji, a to wiąże się z dodatkowymi kosztami. Nie da się zaprzeczyć, że wśród wszystkich filtrów znajdujących się w samochodzie akurat filtr DPF/FAP jest tym najdroższym, jego cena sięga nawet i kilkunastu tysięcy złotych. Stąd w ostatnich latach na rynku motoryzacyjnym pojawiło się sporo serwisów oferujących regenerację filtra cząstek stałych, czyszczenie filtra FAP lub naprawę filtra DPF. Cennik usług dla miasta Tuchów podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Tuchowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Tuchowie 320
Regeneracja filtra FAP w Tuchowie 320
Mycie katalizatora w Tuchowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Tuchowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Tuchowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Tuchowie 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Tuchowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Tuchowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Tuchowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Tuchowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Tuchowa do regeneracji i czyszczenia

Z Tuchowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tuchów Stare Miasto Adama Mickiewicza POP-TUH3 49.894119/21.053740 Wyszukaj
Tuchów Tarnowska TCH01G 49.903381/21.057350 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer