Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Tuszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Tuszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Tuszyn – miasto z terenu powiatu łódzkiego wschodniego, województwa łódzkiego, położone w odległości 15 km od Łodzi. Mieszka tu 7262 mieszkańców.

Pierwsza wzmianka o wsi pochodzi z 1223 roku, natomiast Władysław Jagiełło lokował tu miasto w 1416 roku. W XVI wieku miasto prężnie się rozwijało, sprzyjały temu warunki gospodarcze, rozwijał się tu przemysł leśny, pasterstwo, młynarstwo oraz hodowla pszczół. Głównym zajęciem ludności był wyrób piwa, dużą rolę odgrywał również handel.

To właśnie w Tuszynie istniało Studio Małych Form Filmowych Se-ma-for, jego zdjęcia do Misia Uszatka, Misia Colargol i Pingwina Pik-Pok znało każde dziecko w kraju.

Według urzędowego podziału terytorialnego miasto dzieli się na Antonówki, Grzędy, Kępice, Niedas, Ogrodzonkę oraz Wielkopole.

Tuszyn położony jest przy autostradzie A1 (Rusocin – Grudziądz – Toruń – KutnoStrykówŁódź – Tuszyn – Piotrków Trybunalski – KamieńskRadomsko – Częstochowa – Pyrzowice – Piekary Śląskie – Bytom – Zabrze – Gliwice – Knurów – Rybnik – Żory – Gorzyczki) oraz przy drodze krajowej nr 91 (Gdańsk – Pruszcz Gdański – Rusocin – TczewGniew – Warlubie – ŚwiecieChełmno – Toruń – Piotrków Trybunalski – Kamieńsk – Radomsko – Kłomnice – Częstochowa).

Większość z obecnie zarejestrowanych podmiotów gospodarczych to małe prywatne warsztaty samochodowe, które oferują specjalistyczne usługi z zakresu regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Usługi takie jak czyszczenie katalizatora czy mycie filtra DPF to jedne z najczęściej wybieranych usług w serwisach. Cennik usług dla miasta Tuszyn podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Tuszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Tuszynie 320
Regeneracja filtra FAP w Tuszynie 320
Mycie katalizatora w Tuszynie 320
Płukanie katalizatora SCR w Tuszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Tuszynie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Tuszynie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Tuszynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Tuszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Tuszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Tuszynie i wygodnie wyślij filtr DPF z Tuszyna do regeneracji i czyszczenia

Z Tuszyna filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tuszyn Tuszynek Poduchowny Rzgowska TUS01N 51.606152/19.534269 Wyszukaj
Tuszyn Tuszynek Poduchowny Polna POP-TUS2 51.605019/19.541759 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer