Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Ujście

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Ujściu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Ujście to miasto położone w granicach powiatu pilskiego, w województwie wielkopolskim. Ujście jak sama nazwa wskazuje leży u ujścia, a konkretnie u ujścia Gwdy do Noteci. Pierwsze wzmianki na temat istnienia miasta pochodzą z 1108 roku w rzetelnych kronikach Galla Anonima. Jednak z racji badań archeologicznych prowadzonych na tym terenie, mamy pewność, że gród obronny funkcjonował tu już w VII wieku. Prawa miejskie nadano Ujściu w 1413 roku.

Ujście może pochwalić się doskonale prosperującą fabryką butelek szklanych, która, z piasku wydobywanego w pobliskiej dolinie, wytwarza do miliona butelek na dobę. Oczywiście w Ujściu jak przystało na miasto o tak wieloletniej tradycji, nie brakuje oczywiście również zabytków, takich jak na przykład kościół, kalwaria ujska, pastorówkowe budynki czy ratusz. Odpowiedni dojazd do Ujścia i umożliwienie podziwiania zabytków zapewnia droga wojewódzka numer 182 (MiędzychódWronki – Piotrowo – Czarnków – Ujście) oraz droga krajowa numer 11 (KołobrzegKoszalinBoboliceSzczecinekPiłaChodzieżObornikiPoznańKórnikJarocinPleszewOstrów WielkopolskiOstrzeszówKępnoKluczborkLubliniecTarnowskie Góry – Bytom).

Poza zabytkami, spływami Notecią, fabryką oraz dobrym dojazdem miasto Ujście pochwalić się może również wysokiej klasy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej, celującymi w filtry cząstek stałych i katalizatory. Ponieważ regeneracja i czyszczenie filtrów jest możliwe bez wypalania, zebraliśmy ceny za usługi regeneracji w Ujściu w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Ujściu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Ujściu 320
Regeneracja filtra FAP w Ujściu 320
Mycie katalizatora w Ujściu 320
Płukanie katalizatora SCR w Ujściu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Ujściu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Ujściu 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Ujściu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Ujściu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Ujściu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Ujściu i wygodnie wyślij filtr DPF z Ujścia do regeneracji i czyszczenia

Z Ujścia filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ujście Hajzdry Stanisława Staszica UJS02N 53.050968/16.736500 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer