Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Uniti, Opole Lubelskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Uniti w Opolu Lubelskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Opolu Lubelskim istnieje sposobność regeneracji katalizatorów samochodowych do aut osobowych Uniti z racji obecności mechanika z Opola Lubelskiego. Uniti to samochody, które cieszą się uznaniem w całej Europie i nie tylko, jednak stykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Zwykle podłożem zatkanego katalizatora SCR, spod znaku Uniti, staje się inny defekt, czego przykładem może być: niesprawna pompa Common Rail. Duża część samochodów osobowych w Opolu Lubelskim to auta z silnikiem JTDM posiadające wbudowany filtr FAP, który wymaga regeneracji. By uchronić się przed dużą ilością przykrości w użytkowaniu auta Uniti, należy okresowo przedmuchać filtr FAP, jest to dostępne w laboratorium warsztatu pod Opola Lubelskiego. Marce Uniti nie powiodło się zachowanie niezbędnych górnych pułapów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP. Pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Uniti odznaczają się znakomitymi rozwiązaniami w temacie ograniczania produkcji cząstek stałych. DPF-y zmontowane są z ceramicznego wkładu, oraz korpusu z metalu, przez co filtry DPF wypełniają się sadzą i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy firmę pod Opolem Lubelskim. Ulepszenie kondycji elementów filtrów cząstek stałych DPF w Opolu Lubelskim dla marki Uniti jest ogólnodostępne, albowiem nowa metoda regeneracji zdołała trafić do Opola Lubelskiego. Znajdź warsztat, który naprawia samochody marki Uniti w Opolu Lubelskim, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Uniti w Opolu Lubelskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Uniti w Opolu Lubelskim 320
Regeneracja filtra FAP Uniti w Opolu Lubelskim 320
Mycie katalizatora Uniti w Opolu Lubelskim 320
Płukanie katalizatora SCR Uniti w Opolu Lubelskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Uniti w Opolu Lubelskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Uniti w Opolu Lubelskim 1490
Wycinanie filtra FAP Uniti, usuwanie filtra FAP Uniti w Opolu Lubelskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Uniti w Opolu Lubelskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Uniti w Opolu Lubelskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Opolu Lubelskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Uniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Uniti w Opolu Lubelskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Opole Lubelskie Lubelska OLB246 50.642429/17.991570 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer