Usuwanie DPF - | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w mieście | Usuwanie DPF

Oceń:
/ Aktualna ocena:

Wspaniałą receptą na odnowienie wydajności filtra cząstek stałych FAP/DPF jest regeneracja filtrów FAP. Filtry FAP zapychają się, czego powodem jest rola, której wykonywaniem się zajmują, wobec tego co jakiś czas korzystne jest odnawianie elementów poprzez regenerację. Poprawienie fabrycznej skuteczności możliwe do osiągnięcia jest wyłącznie w przypadku wykorzystania jedynej skutecznej technologii dedykowanej do filtrów i katalizatorów regeneracji, wypalanie katalizatorów, niestety, nie działa. Powodów prowadzących do szybkiego zużywania się filtrów cząstek stałych jest sporo, możliwą przyczyną jest: uszkodzony układ zasilania silnika. Rola katalizatora w układzie redukcji spalin jest fundamentalna w zachowaniu emisji gazów wydechowych w optymalnej ilości.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra FAP w 398
Mycie filtra DPF w 398
Naprawa katalizatora SCR w 398
Regeneracja filtra cząstek stałych w 398
Płukanie katalizatora w 398
Płukanie, czyszczenie filtra cząstek stałych w samochodach ciężarowych w 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Lokalizacja

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer