Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Usuwanie FAP dla SEAT

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów SEAT

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wraz z wprowadzeniem normy EURO 4, ograniczającej dozwoloną skalę ilości wytwarzanych zanieczyszczeń przez samochody osobowe, pojazdy marki SEAT zostały zobowiązane, by wprowadzić w konstrukcji filtr FAP. Odnowienie działalności układu pomniejszania emisji spalin w pojazdach sygnowanych marką SEAT, to szansa, jaką udostępniają kwalifikowane przedsiębiorstwa renowacji katalizatorów, z jakiej opłaci się odnieść korzyść. Cały szereg samochodów z turbodoładowaniem, posiadające filtr cząstek stałych to samochody zakładowe, zwykle pokonujące setki, jeśli nie tysiące kilometrów, więc, krótko mówiąc są zobowiązane by być stuprocentowo sprawne, więc czasami powinno się zrobić użytek z usługi Usuwanie FAP. Usuwanie FAP dla samochodów znanej firmy SEAT to reakcja twórcy aut, na zagadnienia ochrony ekosystemu, i co więcej kryteriów normy czystości spalin EURO 5. Usuwanie FAP to rozwiązanie, jakie w samochodach użytkowych korporacji SEAT zapewnia wysoką jakość emitowanych przez pracę silnika gazów spalinowych, zanieczyszczonej sadzy, oraz NOX. Rola systemu zmniejszania emisji spalin w osobówkach znanej marki SEAT jest nie do przecenienia dla środowiska, bowiem filtry cząstek stałych DPF/FAP wychwytują cząstki stałe, a katalizatory przechwytują NOx.

W jakiej pracowni jest dostępna opcja taka jak Usuwanie FAP dla samochodów marki SEAT napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtry cząstek stałych można zregenerować w zakładzie zajmującym się regeneracją filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do zakładu filtr DPF można doręczyć samodzielnie lub zamówić usługę kurierską, która obejmuje transport filtrów do pracowni oraz z powrotem na wskazany przez klienta adres.

Jak odbywa się realizacja usługi takiej jak Usuwanie FAP przeznaczonej dla filtrów cząstek stałych i katalizatorów z osobówek produkcji SEAT w profesjonalnym warsztacie oczyszczania filtrów DPF?

W naszym zakładzie regeneracji filtrów FAP pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Najpierw przyjmujemy od interesantów filtry cząstek stałych dostarczone do pracowni osobiście albo dzięki zamówieniu usługi pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry cząstek stałych są kierowane do warsztatu, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej oceniany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • Jeśli stan filtra lub katalizatora daje szansę na skuteczny proces czyszczenia na wyznaczonych do tego urządzeniach, filtr cząstek stałych jest instalowany do maszyny służącej do czyszczenia.
 • Po odzyskaniu sprawności filtrów cząstek stałych i katalizatorów filtry są ponownie testowane, suszone ciepłym powietrzem oraz wraz z raportami odsyłane do kontrahenta.

Jak wiele należy zapłacić za wykonanie usługi typu Usuwanie FAP dla samochodów z logo SEAT wyposażonych w filtr FAP?

Cena remontu filtrów FAP jest naprawdę opłacalna i wynosi ułamek wartości filtra ze sklepowej półki.

W jaki sposób dotransportować filtry cząstek stałych aut wyprodukowanych przez koncern SEAT, aby na terenie naszej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Usuwanie FAP?

Przekazujemy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtry i katalizatory SCR można samemu dostarczyć do pracowni bądź umówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się przewozem filtrów do serwisu i z powrotem do klienta.

Które filtry cząstek stałych i katalizatory da się aut z koncernu SEAT można poddawać usłudze Usuwanie FAP?

W praktyce każdego rodzaju filtry DPF i FAP można poddawać dopalaniu w tym:
 • filtry DPF i FAP do osobówek,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do pojazdów dostawczych,
 • filtry DPF do aut ciężarowych.

  Jakie są objawy niesprawności filtrów DPF i FAP, które najczęściej ujawniają się w samochodach produkcji SEAT oraz wskazują na to, że filtr FAP kwalifikuje się do przeprowadzenia usługi, którą jest Usuwanie FAP?

  Klasyczne oznaki niesprawności filtrów redukcji emisji spalin w samochodach produkcji SEAT to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • spadek mocy,
  • dymienie,
  • wahania obrotów,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Dlaczego warto wybrać specjalistyczny warsztat, aby zrealizować usługę Usuwanie FAP w samochodach marki SEAT?

  Polecamy wykorzystać naszą ofertę koncentrujące się na oczyszczania filtrów DPF w autach produkcji SEAT, dlatego że: Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Mamy 100% skuteczności.
  • Mamy niskie ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów SEAT

  Cena i koszt (netto)
  Naprawa filtra DPF filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Miłosz
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Usuwanie filtra cząstek stałych (FAP) w samochodzie SEAT jest procesem polegającym na usunięciu oryginalnego filtra z układu wydechowego. Proces ten jest nielegalny w wielu krajach ze względu na negatywny wpływ na środowisko i może prowadzić do sankcji prawnych. Ponadto może również mieć wpływ na sprawność i bezpieczeństwo pojazdu.
  Gracjan
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Na usuwanie fap w seacie nigdy bym się nie zdecydował. Polecam za to naprawę w serwisie. To pewne rozwiązanie.
  Maciej
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Mam nadzieję, że już niedługo, tak jak za granicą, tak i u nas będą srogie kary za brak filtru dpf. Bo w Niemczech na auta bez filtrów czekają już lawety i jestem za tym jak najbardziej.