Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Usuwanie FAP dla Subaru

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Subaru

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wraz z ogłoszeniem normy EURO, pomniejszającej dozwoloną skalę ilości wytwarzanych spalin przez diesle, pojazdy z logo Subaru zostały niemal zmuszone, aby zainstalować u siebie filtr DPF. Niemało samochodów osobowych z turbodoładowaniem, posiadające DPF to maszyny praktyczne, każdego dnia pokonujące drogi w kraju i za granicą, dlatego też należy zadbać, aby były zawsze niezawodne, tym samym okazjonalnie trzeba zrobić użytek z usługi Usuwanie FAP. Urządzenia zmniejszania emisji cząstek stałych w osobówkach marki Subaru, są eksploatowane, dlatego, iż mają moc prawną ściśle określone kodeksy, odnoszące się do eksploatacji samochodów na drogach publicznych. Filtry FAP - to dzięki ich zastosowaniu jest możliwe, by obecnie redukować wydzielanie zanieczyszczeń zbudowanych na cząstkach stałych, przede wszystkim dla diesli ze stajni Subaru, a także chronić ekologię. Filtry DPF w samochodach osobowych i ciężarowych znanej marki Subaru podczas jazdy ulegają zużyciu, stąd potrzebują regeneracji, co z kolei zapewniają specjalistyczne serwisy naprawy filtrów spalin. Laboratoria ze wszystkich zakątków kraju rozsyłają dane na temat filtrów cząstek stałych DPF/FAP z samochodów osobowych znanego koncernu Subaru, które ulegają zatkaniu, więc trzeba wspomniane filtry cząstek stałych DPF/FAP naprawiać.

Gdzie możliwa jest usługa typu Usuwanie FAP dla osobówek produkcji Subaru zasilanych silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtr FAP można naprawić w jednym z dostępnych zakładów regeneracji filtrów cząstek stałych Do serwisu filtr FAP można doręczyć osobiście lub zarezerwować usługę firmy kurierskiej, która zawiera transport filtrów cząstek stałych i katalizatorów do warsztatu i z powrotem na wskazany przez klienta adres.

Jak odbywa się realizacja usługi typu Usuwanie FAP przeznaczonej dla filtrów cząstek stałych i katalizatorów z samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Subaru w profesjonalnym zakładzie oczyszczania filtrów?

W profesjonalnym serwisie czyszczenia filtrów DPF postępujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na wstępie odbieramy od interesantów filtry DPF i FAP przytransportowane do warsztatu osobiście albo dzięki pomocy współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry trafiają do warsztatu, gdzie specjalnym urządzeniem testowany jest poziom uszkodzeń.
 • Gdy stan filtra FAP umożliwia przeprowadzenie czyszczenia na wysokiej klasy urządzeniach, filtr jest instalowany do urządzenia przeznaczonego do regeneracji.
 • Po odnowieniu sprawności filtrów cząstek stałych i katalizatorów części są ponownie poddawane sprawdzeniu, suszone ciepłym powietrzem a także wraz z dokumentacją przekazywane do kontrahenta.

Ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie usługi typu Usuwanie FAP dla pojazdów produkcji Subaru wyposażonych w filtry cząstek stałych?

Cena regeneracji filtrów DPF i FAP jest naprawdę opłacalna i stanowi niewielki procent ceny filtra ze sklepu.

Jak najszybciej doręczyć filtr DPF pojazdów produkcji Subaru, by na terenie profesjonalnej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa typu Usuwanie FAP?

Umożliwiamy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch możliwości: filtr FAP można samodzielnie doręczyć do pracowni albo umówić pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się transportem filtrów FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Które filtry cząstek stałych da się samochodów z logo Subaru można poddawać usłudze Usuwanie FAP?

W zasadzie każdego rodzaju filtry DPF i FAP mogą być poddane oczyszczaniu w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do aut osobowych,
 • filtry i katalizatory SCR do aut użytkowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do samochodów ciężarowych.

  Jakie można wymienić objawy uszkodzenia filtrów cząstek stałych, które najczęściej ujawniają się w pojazdach produkcji Subaru i decydują o tym, że filtr FAP kwalifikuje się do zrealizowania usługi, jaką jest Usuwanie FAP?

  Najczęściej występujące symptomy awarii filtrów DPF i FAP w samochodach produkcji Subaru to:
  • problemy z odpaleniem silnika,
  • zmniejszona moc,
  • dymienie,
  • skoki obrotów silnika,
  • wzrost zużycia paliwa.

  Z jakiego powodu opłaca się wybrać autoryzowany warsztat, by przeprowadzić usługę Usuwanie FAP w autach z logo Subaru?

  Rekomendujemy wybrać nasze usługi dotyczące oczyszczania filtrów FAP w samochodach marki Subaru, bo: Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju
  • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
  • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Subaru

  Cena i koszt (netto)
  Mycie katalizatora SCR filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Marek
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  FAP to urządzenie montowane w układzie wydechowym, które ma na celu usuwanie cząstek stałych z spalin silnika. W przypadku samochodów Subaru, usuwanie FAP może być podejmowane przez niektórych właścicieli pojazdów, którzy chcą poprawić wydajność silnika lub obniżyć koszty utrzymania pojazdu. Jednak usuwanie FAP może być niezgodne z prawem, ponieważ FAP jest zaprojektowany do spełnienia wymagań emisji spalin i jego usunięcie może prowadzić do niezgodności z przepisami dotyczącymi emisji. Może też prowadzić do problemów z silnikiem oraz spowodować większe zanieczyszczenie środowiska. Zalecamy skonsultowanie się z autoryzowanym dealerem Subaru lub specjalistycznym warsztatem samochodowym przed podjęciem decyzji o usunięciu FAP.
  Franciszek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Dobrze, że nie można usuwać filtrów z samochodów. Mojemu subaru nigdy bym tego nie zafundował.
  Czarek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Nie wiem, jak można usuwać z auta, coś co tam zostało fabrycznie zamontowane. Naprawdę nie wiem, kto wpada na takie pomysły.
  Albert
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Kiedyś mechanik mi proponował usunięcie filtra z mojego Subaru. Ja jednak wybrałem opcję czyszczenia i nie żałuję decyzji, bo teraz bez filtra ciężko przejść przegląd.