Subpage photo

Usuwanie filtrów DPF - BMW | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w mieście | Usuwanie filtrów DPF

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W którym serwisie możliwa jest opcja typu Usuwanie filtrów DPF dla pojazdów z logo BMW napędzanych silnikiem Diesla silnikiem Diesla?

Filtr DPF można wyremontować w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie filtrów FAP Do warsztatu filtr cząstek stałych można przywieźć osobiście lub uzgodnić usługę kurierską, która obejmuje transport filtrów DPF i FAP do pracowni i z powrotem do zamawiającego.

W jaki sposób przebiega realizacja usługi takiej jak Usuwanie filtrów DPF kierowanej do filtrów DPF i FAP z osobówek marki BMW w specjalistycznym serwisie regeneracji filtrów FAP?

W profesjonalnym serwisie czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na wstępie przyjmujemy od klientów filtry i katalizatory SCR dostarczone do pracowni bez pośredników albo dzięki pomocy kuriera.
 • Filtry DPF i FAP są kierowane do pracowni regeneracji, gdzie wziernikowo oceniany jest monolit.
 • Jeśli kondycja filtra DPF determinuje konieczność przeprowadzenia regeneracji na specjalnych maszynach, filtr cząstek stałych trafia do urządzenia przeznaczonego do regeneracji.
 • Po zrekonstruowaniu skuteczności pracy filtrów FAP DPF-y i FAP-y są powtórnie testowane, osuszane i razem z dokumentacją odsyłane do zleceniodawcy.

Czy dużo potrzeba zapłacić za wykonanie usługi takiej jak Usuwanie filtrów DPF dla osobówek z logo BMW zaopatrzonych w filtr cząstek stałych?

Opłata za usługę naprawy filtrów FAP okazuje się naprawdę niska i sięga niewielki procent kosztu filtra ze sklepowej półki.

Jak przywieźć filtry cząstek stałych i katalizatory samochodów z koncernu BMW, by w autoryzowanej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Usuwanie filtrów DPF?

Udostępniamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtry DPF i FAP można samodzielnie przywieźć do pracowni lub zamówić pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się wysyłką filtrów FAP w obie strony.

Jakie filtry DPF i FAP da się osobówek produkcji BMW da się poddawać usłudze Usuwanie filtrów DPF?

Praktycznie wszystkie filtry cząstek stałych można poddawać regeneracji w tym:
 • filtry FAP do pojazdów osobowych,
 • filtry DPF do pojazdów użytkowych,
 • filtry FAP do ciężarówek.

  Jakiego rodzaju objawy nieprawidłowego działania systemu redukcji emisji spalin, które najczęściej ujawniają się w samochodach z logo BMW i informują o tym, że filtr cząstek stałych nadaje się do zrealizowania usługi, jaką jest Usuwanie filtrów DPF?

  Klasyczne oznaki defektu układu redukcji emisji spalin w pojazdach produkcji BMW to:
  • problemy z rozruchem,
  • ograniczenie osiągów,
  • czarny dym z wydechu,
  • falowanie obrotów silnika,
  • większe zużycie paliwa.

  Dlaczego należy wybrać specjalistyczny warsztat, by wykonać usługę Usuwanie filtrów DPF w autach z logo BMW?

  Rekomendujemy wykorzystać naszą ofertę koncentrujące się wokół czyszczenia filtrów w autach z koncernu BMW, dlatego że: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Szczycimy się wysoką skutecznością.
  • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.

  Wraz z ogłoszeniem normy EURO 4, redukującej akceptowalną zawartość wydzielanych zanieczyszczeń zbudowanych na cząstkach stałych przez diesle, pojazdy sygnowanych marką BMW zostały zobowiązane, by zainstalować w budowie filtr cząstek stałych. Usuwanie filtrów DPF da się odszukać w interesującej cenie, w szczególności dla aut osobowych i ciężarowych z symbolem BMW, aczkolwiek trzeba kierować się do nowoczesnych serwisów regeneracji katalizatorów. Po wielokroć wyliczane przyczyny pojawiania się mankamentów z układem redukcji emisji spalin to: nieprawidłowa praca jednostki napędowej, jak również awarie osprzętu silnika. Usuwanie filtrów DPF dla osobówek marki BMW, to najlepszy sposób na zyskanie wydzielania zanieczyszczeń na dobrym poziomie, a ponadto osiągnięcie zasad europejskiej normy emisji spalin. Katalizatory SCR dla samochodów osobowych i ciężarowych spod znaku BMW podczas eksploatacji zapychają się, toteż nie mogą działać bez regeneracji, co z kolei umożliwiają wyspecjalizowane warsztaty renowacji FAP-ów. Laboratoria z terenu całej Polski udostępniają informacje na temat filtrów cząstek stałych DPF/FAP z aut osobowych spod znaku BMW, jakie ulegają zablokowaniu, w skutek czego niezbędnie trzeba przytoczone wcześniej filtry cząstek stałych DPF wyczyścić.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora dla marki BMW.

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Loader
  Zaznacz, aby kontynuować

  Komentarze

  Kazimierz 2019-10-18 15:45:28

  Nie ma co filtrów dpf usuwać, bo kończy się to źle na przeglądzie, a szkoda też i auta takie jak na przykład właśnie BMW, żeby kopciło na czarno podczas jazdy. Lepiej oddać filtr do regeneracji.

  Dodaj komentarz

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
  Call icon
  Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
  Call icon

  Zadzwoń do nas

  +48 725 803 803
  lub

  Zostaw nam swój numer

  Tel loader
  Wpisz poprawny numer