Subpage photo

Usuwanie filtrów DPF - Honda | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w mieście | Usuwanie filtrów DPF

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W którym warsztacie jest dostępna usługa taka jak Usuwanie filtrów DPF dla samochodów osobowych z koncernu Honda napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtry i katalizatory SCR można naprawić w autoryzowanych serwisach filtrów DPF Do serwisu filtry cząstek stałych i katalizatory można przywieźć osobiście lub zamówić usługę firmy kurierskiej, która obejmuje transport filtrów DPF do warsztatu i z powrotem do domu klienta.

Jak przebiega realizacja usługi takiej jak Usuwanie filtrów DPF przeznaczonej dla filtrów cząstek stałych z osobówek marki Honda w specjalistycznym zakładzie czyszczenia filtrów FAP?

W specjalistycznym zakładzie regeneracji filtrów DPF i FAP pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Najpierw odbieramy od zleceniodawców filtry cząstek stałych i katalizatory przytransportowane do serwisu bez pośredników lub dzięki pomocy kuriera.
 • Filtry DPF i FAP są przyjmowane do firmy, gdzie specjalnym urządzeniem weryfikowany jest wkład.
 • Jeżeli stan filtra FAP daje możliwość czyszczenia na wyznaczonych do tego przyrządach, część jest montowany do przyrządu służącego do regeneracji.
 • Po odzyskaniu możliwości filtrów FAP filtry są powtórnie sprawdzane, osuszane oraz razem z parametrami przekazywane do klienta.

Ile należy zapłacić za realizację usługi typu Usuwanie filtrów DPF dla osobówek z koncernu Honda wyposażonych w filtr DPF?

Cena czyszczenia filtrów cząstek stałych jest naprawdę niska i sięga ułamek kosztu filtra ze sklepu.

Jak doręczyć filtr cząstek stałych samochodów osobowych produkcji Honda, aby na terenie naszej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa typu Usuwanie filtrów DPF?

Przekazujemy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtry DPF i FAP można osobiście dostarczyć do serwisu lub zamówić kuriera, który zajmie się przewozem filtrów DPF i FAP w obie strony.

Jakie filtry FAP da się samochodów z koncernu Honda można poddawać usłudze Usuwanie filtrów DPF?

Zasadniczo wszystkie filtry cząstek stałych i katalizatory można poddawać dopalaniu w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do aut osobowych,
 • filtry cząstek stałych do pojazdów dostawczych,
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów ciężarowych.

  Jakie można wymienić symptomy nieprawidłowego działania filtrów DPF i FAP, jakie najczęściej ujawniają się w autach z koncernu Honda i decydują o tym, że filtr DPF kwalifikuje się do wykonania usługi, jaką jest Usuwanie filtrów DPF?

  Typowe oznaki niesprawności filtrów DPF i FAP w autach marki Honda to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • zmniejszone osiągi,
  • wzrost emisji sadzy,
  • wahania obrotów,
  • większe zużycie paliwa.

  Z jakiego powodu opłaca się postawić na specjalistyczny zakład, aby wykonać usługę Usuwanie filtrów DPF w samochodach z koncernu Honda?

  Opłaca się wykorzystać nasze usługi koncentrujące się wokół regeneracji filtrów cząstek stałych w pojazdach z logo Honda, gdyż: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Mamy 100% skuteczności.
  • Nasze ceny są konkurencyjne.

  Wraz z ogłoszeniem normy EURO, obniżającej dozwoloną zawartość wydzielanych tlenków azotu przez osobówki, pojazdy korporacji Honda musiały zastosować w konstrukcji filtr DPF/FAP. Aparaty zmniejszania emisji spalin w autach osobowych i ciężarowych firmy Honda, są instalowane, bo istnieją bezwzględne normy, obejmujące zagadnienia wykorzystywania aut na drogach. W każdym aucie powstałym po wdrożeniu norm emisji spalin, umiejscowiono katalizatory i filtry, a że elementy te zużywają się, powstały fachowe przedsiębiorstwa parające się naprawianiem filtrów. Układy redukcji emisji spalin - to dzięki ich zastosowaniu jest możliwe, aby na chwilę obecną ograniczać produkowanie zanieczyszczeń zbudowanych na cząstkach stałych, przede wszystkim dla osobówek znanej firmy Honda, jak również ochraniać ekologię. Zadanie mechanizmu redukcji emisji spalin w dieslach firmy Honda jest nie do przecenienia dla środowiska, gdyż filtry cząstek stałych stopują zanieczyszczenia mechaniczne, jednocześnie katalizatory blokują zanieczyszczenia chemiczne. Pojazdy dostawcze produkowane przez koncern Honda, to w znacznej ilości zjawiskowo trafne pojazdy, jednak problematyczne kwestie związane z katalizatorami i filtrami to domena niemal każdego z samochodów osobowych i ciężarowych z turbodoładowanym motorem, nie tylko korporacji Honda.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora dla marki Honda.

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Loader
  Zaznacz, aby kontynuować

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
  Call icon
  Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
  Call icon

  Zadzwoń do nas

  +48 725 803 803
  lub

  Zostaw nam swój numer

  Tel loader
  Wpisz poprawny numer