Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Usuwanie filtrów DPF dla Honda

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Honda

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wraz z ogłoszeniem normy EURO, obniżającej dozwoloną zawartość wydzielanych tlenków azotu przez osobówki, pojazdy korporacji Honda musiały zastosować w konstrukcji filtr DPF/FAP. Aparaty zmniejszania emisji spalin w autach osobowych i ciężarowych firmy Honda, są instalowane, bo istnieją bezwzględne normy, obejmujące zagadnienia wykorzystywania aut na drogach. W każdym aucie powstałym po wdrożeniu norm emisji spalin, umiejscowiono katalizatory i filtry, a że elementy te zużywają się, powstały fachowe przedsiębiorstwa parające się naprawianiem filtrów. Układy redukcji emisji spalin - to dzięki ich zastosowaniu jest możliwe, aby na chwilę obecną ograniczać produkowanie zanieczyszczeń zbudowanych na cząstkach stałych, przede wszystkim dla osobówek znanej firmy Honda, jak również ochraniać ekologię. Zadanie mechanizmu redukcji emisji spalin w dieslach firmy Honda jest nie do przecenienia dla środowiska, gdyż filtry cząstek stałych stopują zanieczyszczenia mechaniczne, jednocześnie katalizatory blokują zanieczyszczenia chemiczne. Pojazdy dostawcze produkowane przez koncern Honda, to w znacznej ilości zjawiskowo trafne pojazdy, jednak problematyczne kwestie związane z katalizatorami i filtrami to domena niemal każdego z samochodów osobowych i ciężarowych z turbodoładowanym motorem, nie tylko korporacji Honda.

W którym warsztacie jest dostępna usługa taka jak Usuwanie filtrów DPF dla samochodów osobowych z koncernu Honda napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtry i katalizatory SCR można naprawić w autoryzowanych serwisach filtrów DPF Do serwisu filtry cząstek stałych i katalizatory można przywieźć osobiście lub zamówić usługę firmy kurierskiej, która obejmuje transport filtrów DPF do warsztatu i z powrotem do domu klienta.

Jak przebiega realizacja usługi takiej jak Usuwanie filtrów DPF przeznaczonej dla filtrów cząstek stałych z osobówek marki Honda w specjalistycznym zakładzie czyszczenia filtrów FAP?

W specjalistycznym zakładzie regeneracji filtrów DPF i FAP pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Najpierw odbieramy od zleceniodawców filtry cząstek stałych i katalizatory przytransportowane do serwisu bez pośredników lub dzięki pomocy kuriera.
 • Filtry DPF i FAP są przyjmowane do firmy, gdzie specjalnym urządzeniem weryfikowany jest wkład.
 • Jeżeli stan filtra FAP daje możliwość czyszczenia na wyznaczonych do tego przyrządach, część jest montowany do przyrządu służącego do regeneracji.
 • Po odzyskaniu możliwości filtrów FAP filtry są powtórnie sprawdzane, osuszane oraz razem z parametrami przekazywane do klienta.

Ile należy zapłacić za realizację usługi typu Usuwanie filtrów DPF dla osobówek z koncernu Honda wyposażonych w filtr DPF?

Cena czyszczenia filtrów cząstek stałych jest naprawdę niska i sięga ułamek kosztu filtra ze sklepu.

Jak doręczyć filtr cząstek stałych samochodów osobowych produkcji Honda, aby na terenie naszej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa typu Usuwanie filtrów DPF?

Przekazujemy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtry DPF i FAP można osobiście dostarczyć do serwisu lub zamówić kuriera, który zajmie się przewozem filtrów DPF i FAP w obie strony.

Jakie filtry FAP da się samochodów z koncernu Honda można poddawać usłudze Usuwanie filtrów DPF?

Zasadniczo wszystkie filtry cząstek stałych i katalizatory można poddawać dopalaniu w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do aut osobowych,
 • filtry cząstek stałych do pojazdów dostawczych,
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów ciężarowych.

  Jakie można wymienić symptomy nieprawidłowego działania filtrów DPF i FAP, jakie najczęściej ujawniają się w autach z koncernu Honda i decydują o tym, że filtr DPF kwalifikuje się do wykonania usługi, jaką jest Usuwanie filtrów DPF?

  Typowe oznaki niesprawności filtrów DPF i FAP w autach marki Honda to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • zmniejszone osiągi,
  • wzrost emisji sadzy,
  • wahania obrotów,
  • większe zużycie paliwa.

  Z jakiego powodu opłaca się postawić na specjalistyczny zakład, aby wykonać usługę Usuwanie filtrów DPF w samochodach z koncernu Honda?

  Opłaca się wykorzystać nasze usługi koncentrujące się wokół regeneracji filtrów cząstek stałych w pojazdach z logo Honda, gdyż: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Mamy 100% skuteczności.
  • Nasze ceny są konkurencyjne.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Honda

  Cena i koszt (netto)
  Płukanie katalizatora filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Jan
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Usuwanie filtrów DPF z samochodów Honda jest nielegalne i może skutkować poważnymi konsekwencjami prawnymi. Filtr DPF jest elementem układu emisji spalin, który jest ważny dla ochrony środowiska. Usuwanie filtra DPF oznacza, że samochód nie jest już zgodny z normami emisji spalin i może emitować zwiększone ilości szkodliwych substancji do atmosfery. Konsekwencje za usunięcie filtra DPF mogą obejmować: Mandaty karne utratę gwarancji na pojazd konieczność ponownego montażu filtra DPF problemy z rejestracją pojazdu konieczność przeprowadzenia badań technicznych pojazdu przed rejestracją
  Tadeusz
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Nie ma sensu usuwać filtrów dpf, bo i tak zaraz przeglądu nikt nam nie podbije. Jedyna opcja to właśnie albo czyszczenie, albo zakup nowego. Z tego co wiem, to do Hondy nawet te nowe są w całkiem dobrych cenach.
  Kazimierz
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Wycięcie dpf - konsekwencje duże, bo ani przeglądu auto nie przejdzie, a i mandat można dostać, także lepiej czyścić niż usuwać.