Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Usuwanie filtrów DPF dla Lexus

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Lexus

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Po wdrożeniu EURO, normy zmniejszającej akceptowaną ilość wydzielanych zanieczyszczeń przez diesle, samochody sygnowanych marką Lexus zostały niemal zmuszone, aby użyć u siebie filtr FAP. Regularnie wyszczególniane przyczyny pojawiania się defektów z urządzeniem do obniżania emisji spalin to: nieprawidłowa praca układu doładowania, a także mankamenty filtrów. Układy redukcji emisji spalin - to dzięki ich pracy można na chwilę obecną ograniczać wydzielanie gazów spalinowych, przede wszystkim w osobówkach korporacji Lexus, a także zadbać o ekologię. Wiele aut osobowych z silnikiem o zapłonie samoczynnym, mające wbudowany układ redukcji emisji spalin to maszyny firmowe, nieprzerwanie jadące przez długie dystanse, dlatego też trzeba dołożyć starań, aby były całkowicie bezawaryjne, więc niekiedy warto zastosować Usuwanie filtrów DPF. Filtry cząstek stałych DPF w autach marki Lexus z pokonanymi kilometrami ulegają zużyciu, toteż nie mogą dalej funkcjonować bez regeneracji, co gwarantują najnowszej generacji warsztaty remontu katalizatorów i filtrów. Warsztaty z całej Polski udostępniają zgłoszenia odnośnie do filtrów cząstek stałych DPF/FAP z samochodów znanego koncernu Lexus, które tracą drożność, w skutek czego należy przytoczone wcześniej układy redukcji emisji spalin regenerować.

W jakim warsztacie jest dostępna opcja typu Usuwanie filtrów DPF dla samochodów z logo Lexus napędzanych silnikiem Diesla silnikiem Diesla?

Filtry DPF i FAP można wyczyścić w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie filtrów FAP Do pracowni filtry DPF i FAP można przywieźć osobiście lub ustalić usługę kurierską, która zawiera transport filtrów cząstek stałych do pracowni oraz z powrotem na wskazany przez klienta adres.

W jaki sposób przebiega realizacja usługi takiej jak Usuwanie filtrów DPF przeznaczonej dla filtrów FAP z samochodów z logo Lexus w autoryzowanym warsztacie czyszczenia filtrów DPF i FAP?

W autoryzowanym zakładzie czyszczenia filtrów pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Najpierw odbieramy od klientów filtry i katalizatory SCR dostarczone do warsztatu bez pośredników bądź z pomocą kuriera.
 • Filtry DPF są kierowane do firmy, gdzie specjalnym urządzeniem testowany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • Jeśli stan filtra cząstek stałych umożliwia przeprowadzenie regeneracji na specjalistycznych przyrządach, filtr jest montowany do przyrządu służącego do oczyszczania.
 • Po przywróceniu funkcjonalności filtrów cząstek stałych i katalizatorów elementy są jeszcze raz poddawane weryfikacji, suszone ciepłym powietrzem a także wraz z wydrukami odsyłane do zamawiającego.

Jak wiele trzeba zapłacić za przeprowadzenie usługi typu Usuwanie filtrów DPF dla aut marki Lexus zaopatrzonych w filtr cząstek stałych?

Opłata za usługę regeneracji filtrów FAP jest naprawdę niska i stanowi niewielki procent wartości nowego filtra.

Jak najlepiej dotransportować filtr FAP samochodów osobowych marki Lexus, by na terenie specjalistycznej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa taka jak Usuwanie filtrów DPF?

Umożliwiamy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch opcji: filtr FAP można samodzielnie dostarczyć do serwisu lub umówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się wysyłką filtrów FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiego rodzaju filtry DPF da się samochodów z koncernu Lexus można poddawać realizacji usługi typu Usuwanie filtrów DPF?

W praktyce każdego rodzaju filtry i katalizatory SCR mogą być poddane regeneracji w tym:
 • filtry FAP do aut osobowych,
 • filtry FAP do aut dostawczych,
 • filtry i katalizatory SCR do pojazdów ciężarowych.

  Jakiego rodzaju oznaki awarii systemu redukcji emisji spalin, które najczęściej ujawniają się w autach produkcji Lexus i decydują o tym, że filtr cząstek stałych nadaje się do zrealizowania usługi, którą jest Usuwanie filtrów DPF?

  Klasyczne symptomy awarii filtrów cząstek stałych w samochodach produkcji Lexus to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • spadek osiągów,
  • dymienie,
  • wahania obrotów,
  • wzrost poboru paliwa.

  Dlaczego opłaca się postawić na specjalistyczny warsztat, by zrealizować usługę Usuwanie filtrów DPF w pojazdach z logo Lexus?

  Warto wykorzystać naszą ofertę w zakresie oczyszczania filtrów cząstek stałych w pojazdach z koncernu Lexus, dlatego że: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lexus

  Cena i koszt (netto)
  Mycie filtra FAP filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Robert
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Usuwanie filtrów DPF w samochodach Lexus, nazywane również usunięciem lub demontażem filtrów DPF, jest nielegalne w większości krajów i może prowadzić do kar finansowych oraz utraty gwarancji producenta. Filtry DPF są ważnym elementem układu wydechowego, którego celem jest oczyszczanie spalin z szkodliwych cząstek stałych, takich jak sadza i pył. Usunięcie filtra DPF może prowadzić do zwiększenia emisji szkodliwych spalin do atmosfery, a także do zwiększenia zużycia paliwa i zmniejszenia wydajności silnika. Jeśli masz problem z filtrem DPF w swoim samochodzie Lexus, zaleca się skontaktowanie się z autoryzowanym dealerem lub specjalistą, który może pomóc w rozwiązaniu problemu. Alternatywnym rozwiązaniem jest regeneracja filtra DPF, która polega na oczyszczeniu filtra za pomocą specjalnych narzędzi i środków chemicznych, aby przywrócić jego wydajność.
  Tomasz
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Nie warto inwestować w usunięcie filtr dpf w lexusie. Nawet nie możemy potem liczyć na otrzymanie przeglądu.
  Kazimierz
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Nie ma co filtrów usuwać, bo wstyd potem takim Lexusem nie przejść przeglądu na badaniu. Już lepiej zakupić nowy dpf.
  Bogdan
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Mój mechanik mi właśnie oferował usuwanie dpf-u ze swojego auta, ale szkoda mi było w Lexusie się od razu filtru pozbywać. Dlatego też wybrałem się na czyszczenie i sprawa jest załatwiona i filtr dalej mam w aucie.