Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Usuwanie filtrów DPF dla Mini

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Mini

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Usuwanie filtrów DPF dla diesli korporacji Mini, wymienia się jako korzystny sposób asysty świadczony przez profesjonalne laboratoria, wymienione na naszej stronie internetowej, zajmujące się czyszczeniem filtrów FAP. Usuwanie filtrów DPF w osobówkach firmy Mini, to świetna droga na osiągnięcie produkowanych zadymienia we właściwej ilości, jak również zrealizowanie wytycznych normy EURO 6. Zrekonstruowanie niezawodności układu pomniejszania emisji gazów wydechowych w dieslach firmy Mini, to opcja, jaką udostępniają wyspecjalizowane firmy naprawy katalizatorów SCR, z jakiej opłaca się skorzystać. Aparatury redukcji emisji cząstek stałych w dieslach ze stajni Mini, eksploatowane są, dlatego, że istnieją restrykcyjne kodeksy, odnoszące się do wykorzystywania aut na autostradach i drogach. Usuwanie filtrów DPF to metoda, jaka w dostawczakach korporacji Mini gwarantuje wysoką jakość generowanych przez silnik gazów wydechowych, zanieczyszczeń zbudowanych na węglu, oraz tlenków azotu NOX. Pojazdy dostawcze firmy Mini, to w większej części nadzwyczaj trafne twory, jednakowoż problematyczne kwestie związane z katalizatorami SCR to dziedzina praktycznie każdego z aut z motorem wysokoprężnym, nie wyłącznie firmy Mini.

W którym serwisie jest dostępna opcja typu Usuwanie filtrów DPF dla osobówek wyprodukowanych przez koncern Mini napędzanych silnikiem Diesla wysokoprężną jednostką napędową?

Filtry i katalizatory SCR można zregenerować w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do pracowni filtry i katalizatory SCR można doręczyć bezpośrednio lub uzgodnić usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów FAP do serwisu oraz z powrotem do zamawiającego.

W jaki sposób przebiega realizacja usługi takiej jak Usuwanie filtrów DPF kierowanej do filtrów z samochodów osobowych produkcji Mini w specjalistycznym serwisie regeneracji filtrów FAP?

W naszym warsztacie regeneracji filtrów cząstek stałych pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na wstępie przyjmujemy od zleceniodawców filtry DPF i FAP przywiezione do serwisu bezpośrednio albo z pomocą kuriera.
 • Filtry są przyjmowane do pracowni, gdzie specjalnym urządzeniem sprawdzany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • Jeśli stan filtra cząstek stałych daje możliwość regeneracji na wysokiej klasy przyrządach, część jest instalowany do maszyny służącej do czyszczenia.
 • Po odnowieniu prawidłowego działania filtrów cząstek stałych DPF-y i FAP-y są ponownie sprawdzane, osuszane oraz wraz z parametrami wysyłane do kontrahenta.

Czy dużo potrzeba zapłacić za realizację usługi typu Usuwanie filtrów DPF dla aut produkcji Mini wyposażonych w filtry cząstek stałych?

Cena regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów okazuje się naprawdę opłacalna i wynosi ułamek ceny filtra ze sklepu.

Jak dostarczyć filtry DPF i FAP pojazdów produkcji Mini, by na terenie autoryzowanej pracowni mogła zostać wykonana usługa taka jak Usuwanie filtrów DPF?

Umożliwiamy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch opcji: filtry DPF i FAP można osobiście przywieźć do serwisu bądź zarezerwować jednego z naszych kurierów, który zajmie się wysyłką filtrów DPF i FAP w obie strony.

Jakie filtry DPF i FAP da się aut z koncernu Mini da się poddawać realizacji usługi typu Usuwanie filtrów DPF?

W praktyce wszystkie filtry DPF mogą być poddane dopalaniu w tym:
 • filtry cząstek stałych do aut osobowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do aut użytkowych,
 • filtry FAP do aut ciężarowych.

  Czym charakteryzują się objawy niewłaściwego działania systemu redukcji emisji spalin, które często ujawniają się w pojazdach produkcji Mini oraz wskazują na to, że filtr FAP nadaje się do zrealizowania usługi, jaką jest Usuwanie filtrów DPF?

  Często występujące sygnały niesprawności filtrów cząstek stałych i katalizatorów w samochodach marki Mini to:
  • unieruchomienie pojazdu,
  • spadek mocy,
  • dymienie,
  • falowanie obrotów silnika,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Dlaczego warto postawić na autoryzowany pracownię, by przeprowadzić usługę Usuwanie filtrów DPF w autach produkcji Mini?

  Opłaca się wykorzystać nasze usługi koncentrujące się na regeneracji filtrów DPF w pojazdach produkcji Mini, ponieważ: Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Mamy 100% skuteczności.
  • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mini

  Cena i koszt (netto)
  Regeneracja filtra DPF filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Rafał
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Usuwanie filtrów cząstek stałych (DPF) w samochodach Mini jest nielegalne i niezgodne z przepisami dotyczącymi emisji spalin. DPF jest ważnym elementem systemu oczyszczania spalin, który pomaga spełnić normy emisji spalin. Usunięcie DPF może prowadzić do wzrostu emisji szkodliwych substancji, co jest niezgodne z prawem oraz niebezpieczne dla środowiska i zdrowia ludzi. Usuwanie DPF może również prowadzić do poważnych problemów z silnikiem, takich jak: zwiększenie zużycia paliwa, zwiększenie emisji spalin, skrócenie żywotności silnika, a nawet awarie silnika. Co więcej, usunięcie DPF może unieważnić gwarancję producenta. Jeśli masz problemy z działaniem filtra DPF w swoim Mini, skontaktuj się z dealerem marki lub specjalistą w celu uzyskania pomocy. Istnieją również legalne metody naprawy lub regeneracji filtra DPF, które mogą pomóc rozwiązać problem bez konieczności usuwania go.
  Damian
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Gdzie znajdę cennik regeneracji filtrów dpf w mini?
  Marian
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  @Bronek nie jest może zabronione prawnie, ale na pewno nie przejdziesz przeglądu bez filtru dpf, bo teraz się ostro za to wzięli i nie przepuszczają takich aut.
  Bronek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  A czy usunięcie dpf jet legalne? Bo mam w Mini dpf zapchany i jeden mechanik mi to oferował, ale ja się chyba jednak boję.