Usuwanie filtrów DPF - Nowy Sącz | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Nowym Sączu | Usuwanie filtrów DPF

Oceń:

Doskonałym sposobem na zrewaloryzowanie potencjału reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem jest mycie filtrów FAP. Katalizatory tracą właściwości, czego źródłem jest misja, którą pełnią, toteż co pewien czas wskazane jest przeprowadzenie regeneracji. Przywrócenie największej kondycji dostępne jest wyłącznie w sytuacji uczynienia użytku z profesjonalnej drogi regeneracji z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem, usuwanie DPF, niestety, nie działa. Zalążków niszczenia filtrów cząstek stałych DPF jest ogrom, na przykład: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Cel pracy filtra DPF/FAP w samochodzie jest decydujący w odzyskaniu emisji cząstek stałych do środowiska w akceptowalnym poziomie.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer