Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Usuwanie filtrów DPF dla Peugeot

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Peugeot

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wraz z ogłoszeniem EURO, normy redukującej akceptowaną wartość wytwarzanych zanieczyszczeń przez auta osobowe, samochody marki Peugeot zostały zobowiązane, by zainstalować u siebie filtr cząstek stałych. Usuwanie filtrów DPF dla pojazdów znanej firmy Peugeot, to doskonała droga na wypracowanie emisji gazów spalinowych na prawidłowym poziomie, oraz spełnienie wymogów normy EURO 4. Regularnie wymieniane czynniki rozpoczynania się braków z aparaturą ograniczania emisji spalin to: nieprawidłowa praca jednostki napędowej, oraz usterki wtryskiwaczy. Usuwanie filtrów DPF nie ma przeszkód, by odnaleźć za niski koszt, głównie dla samochodów osobowych spod znaku Peugeot, chociaż trzeba podążać do stosujących nowoczesne technologie serwisów remontu katalizatorów. Diesle sygnowane marką Peugeot, to w większej części nieprzeciętnie celne twory, aczkolwiek zmartwienia z katalizatorami to właściwość niemal wszystkich osobówek z jednostką napędową diesla, nie tylko z logo Peugeot. Aktualnie filtry FAP są wbudowane w lwiej części samochodów użytkowych z jednostką napędową diesla, bowiem pozbawione filtrów cząstek stałych auta nie mogłyby uzyskać pozwolenia do użycia po drogach.

W jakim serwisie jest dostępna opcja typu Usuwanie filtrów DPF dla osobówek wyprodukowanych przez koncern Peugeot napędzanych silnikiem Diesla wysokoprężną jednostką napędową?

Filtry i katalizatory SCR można wyczyścić w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do zakładu filtr DPF można dostarczyć samodzielnie lub zarezerwować usługę kurierską, która zawiera transport filtrów FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Jak przebiega realizacja usługi typu Usuwanie filtrów DPF kierowanej do filtrów DPF i FAP z samochodów z koncernu Peugeot w naszym serwisie czyszczenia filtrów DPF?

W naszym serwisie regeneracji filtrów DPF i FAP pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na początku odbieramy od interesantów filtry DPF i FAP przytransportowane do pracowni osobiście albo dzięki zamówieniu usługi pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry cząstek stałych są kierowane do warsztatu, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej badany jest stopień uszkodzenia.
 • Jeżeli kondycja filtra DPF umożliwia przeprowadzenie regeneracji na specjalistycznych przyrządach, filtr trafia do maszyny służącej do regeneracji wodnej.
 • Po zregenerowaniu parametrów filtrów DPF filtry są ponownie poddawane sprawdzeniu, suszone ciepłym powietrzem oraz razem z parametrami wysyłane do kontrahenta.

Jak wiele potrzeba zapłacić za wykonanie usługi typu Usuwanie filtrów DPF dla aut z koncernu Peugeot wyposażonych w filtry i katalizatory SCR?

Opłata za usługę regeneracji filtrów DPF okazuje się naprawdę niska i stanowi ułamek ceny filtra ze sklepowej półki.

W jaki sposób dostarczyć filtr DPF samochodów wyprodukowanych przez koncern Peugeot, by na terenie specjalistycznej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Usuwanie filtrów DPF?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch opcji: filtry DPF i FAP można samemu doręczyć do pracowni albo zarezerwować pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się transportem filtrów FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Które elementy układu redukcji emisji spalin da się samochodów marki Peugeot da się poddawać usłudze Usuwanie filtrów DPF?

Praktycznie wszystkie filtry cząstek stałych i katalizatory można poddawać oczyszczaniu w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów osobowych,
 • filtry i katalizatory SCR do pojazdów dostawczych,
 • filtry i katalizatory SCR do TIR-ów.

  Jakie można wymienić sygnały defektu filtrów cząstek stałych, jakie często występują w autach produkcji Peugeot i informują o tym, że filtr DPF kwalifikuje się do wykonania usługi, którą jest Usuwanie filtrów DPF?

  Charakterystyczne sygnały niesprawności filtrów cząstek stałych i katalizatorów w samochodach marki Peugeot to:
  • problemy z rozruchem,
  • zmniejszone osiągi,
  • czarny dym z wydechu,
  • nierówna praca silnika,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Dlaczego opłaca się postawić na profesjonalny serwis, aby zrealizować usługę Usuwanie filtrów DPF w samochodach marki Peugeot?

  Rekomendujemy wykorzystać naszą ofertę w zakresie czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów w pojazdach produkcji Peugeot, bo: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Nasze ceny są konkurencyjne.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Peugeot

  Cena i koszt (netto)
  Czyszczenie katalizatora SCR filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Robert
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Usuwanie filtrów DPF jest popularne, ponieważ może poprawić osiągi samochodu i zmniejszyć koszty eksploatacji. Filtr DPF jest stosowany w samochodach, aby ograniczać emisję szkodliwych substancji do środowiska, ale te osady mogą powodować problemy z silnikiem i utrudniać jazdę. Usuwanie filtra może rozwiązać te problemy, ale jednocześnie stanowi złamanie przepisów dotyczących ochrony środowiska i może prowadzić do konsekwencji prawnych. Zaleca się, aby przed podjęciem decyzji o usunięciu filtra DPF skonsultować się z wykwalifikowanym mechanikiem i uzyskać informacje na temat możliwych alternatyw i konsekwencji.
  leszek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Jestem świeżo po czyszczeniu dpf w peugeocie i już widzę znaczną poprawę.
  Ryszard
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Nie ma co usuwać, bo teraz i w Polsce coraz bardziej rygorystycznie podchodzą do tego tematu.
  Mariano
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Usunąć każdy może, jednak wyłączyć filtr dpf w komputerze to też są dodatkowe koszty i nie każdy takie rzeczy potrafi. Moim zdaniem lepiej poddać filtry czyszczeniu, niż próbować je usuwać na siłę.