Subpage photo

Usuwanie filtrów DPF - Rogoźno | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Rogoźnie | Usuwanie filtrów DPF

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Sprawdzaj autoryzowane serwisy z Rogoźna i wydaj dyspozycje na naprawę katalizatorów w specjalistycznym warsztacie w Rogoźnie. W pierwszej chwili katalizatory instalowano w pojazdach z powodu zmian w przepisach dotyczących poziomu możliwych emisji spalin, natomiast teraz katalizator SCR to standard w autach na ropę. Możliwości konwersji filtrów DPF FAP są niewielkie, lecz filtrowanie zanieczyszczeń zbudowanych na węglu cechuje się zwykłym wynikiem nawet sto procent. Filtr FAP obecny jest w lwiej części osobówek z silnikiem na olej które zostały wyprodukowane po zmianach limitów emisji spalin. Mechanicy w Rogoźnie mają w swojej ofercie szeroki wachlarz usług, między innymi Usuwanie filtrów DPF daje możliwość by odnowić katalizator samochodowy z prześwitem zamkniętym cząstkami stałymi. Naprawienie katalizatora samochodowego jest niewykluczone, jednak zwykle wyłącznie dzięki zastosowaniu nowoczesnych sposobów naprawy, które zapewniają maksymalną jakość, a jakie da się odszukać w warsztatach w Rogoźnie. Filtry FAP zaślepiają się, głównie z powodu misji, której wykonywaniem się zajmują, toteż czasem sensowne jest udrażnianie części wchodzących w skład układu. Cel obecności katalizatora samochodowego w układzie redukcji emisji spalin jest istotny w osiągnięciu emisji spalin w optymalnym zakresie. Wspaniałym sposobem na przywrócenie sprawności katalizatora jest czyszczenie filtrów FAP. Powodów utraty właściwości filtrów cząstek stałych FAP/DPF jest ogrom, dla przykładu: nieszczelne turbo. Odzyskanie największej efektywności bezproblemowe jest wyłącznie w sytuacji skorzystania z jedynej legalnej metody regeneracji hydrotermicznej pod zwiększonym ciśnieniem, wypalanie katalizatorów, nie spełnia zadania.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Mycie katalizatora w Rogoźnie 320
Czyszczenie filtra DPF w Rogoźnie 320
Płukanie katalizatora SCR w Rogoźnie 320
Naprawa filtra FAP w Rogoźnie 320
Regeneracja filtra cząstek stałych w Rogoźnie 320
Płukanie, czyszczenie katalizatora w samochodach ciężarowych w Rogoźnie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Rogoźnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Rogoźnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Rogoźnie. Rogoźno - Usuwanie filtrów DPF

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Punkty nadania i odbioru z których można zrealizować Usuwanie filtrów DPF w Rogoźnie

Jeśli interesuje Cię Usuwanie filtrów DPF i jesteś z Rogoźna możesz zamówić usługę kurierską lub skorzystać z wygodnych paczkomatów, lista znajduje się poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rogoźno Rogoźno-Wójtostwo Wojska Polskiego POP-ROG1 52.750359/16.977310 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer